
Terence Atmane: ranking, terminarz i statystyki
Terence Atmane to Francuz, zawodowy tenisista, urodzony 9 stycznia 2002. Atmane występuje w cyklu ATP i jest leworęczny. Mierzy 1,93 m. Najwyższe miejsce w rankingu gry pojedynczej w karierze: nr 41 na świecie (2026). W gronie tenisistów ATP (do 25 lat) Atmane zajmuje nr 31. Atmane gra lepiej na twardej (58%, 111–82) niż na mączce (49%, 31–32).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Terence Atmane), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Atmane wygrywa 18 z ostatnich 30 pierwszych setów
Atmane wygrywa 3 z 10 setów decydujących
Atmane wygrywa 56% meczów na twardej
Atmane wygrywa 2 z 7 tie-breaków
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 117 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na twardej: 16 porażek w 30 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na twardej: 19 porażek w 33 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: twarda 58%, mączka 49%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Atmane) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 37 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
5 finałów · 4 tytuły · 1 przegranyBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Terence Atmane): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu ATP liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 273 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Atmane; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Atmane | 2597 |
|---|---|
| Rywale | 1568 |
Podwójne błędy serwisowe
| Atmane | 1436 |
|---|---|
| Rywale | 1177 |
Pierwszy serwis w korcie
| Atmane | 60% 18 568 / 31 105 |
|---|---|
| Rywale | 62% 18 944 / 30 360 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Atmane | 72% 13 447 / 18 568 |
|---|---|
| Rywale | 71% 13 360 / 18 944 |
Wykorzystane break pointy
| Atmane | 42% 1080 / 2564 |
|---|---|
| Rywale | 37% 956 / 2603 |
Obronione break pointy
| Atmane | 63% 1647 / 2603 |
|---|---|
| Rywale | 58% 1484 / 2564 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Atmane | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 75% | 78% |
| 2025 | 74% | 72% |
| 2024 | 73% | 72% |
| 2023 | 72% | 69% |
| 2022 | 73% | 67% |
| 2021 | 67% | 69% |
| 2020 | 65% | 69% |
| 2019 | 86% | 71% |
| Kariera | 72% | 70% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 0–7 | 0% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 13–10 | 57% | 0 |
| ATP 500 | 2–3 | 40% | 0 |
| ATP 250 | 2–8 | 20% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 9–14 | 39% | — |
| Cykl główny | 26–42 | 38% | 0 |
| Challenger | 71–51 | 58% | 3 |
| ITF / Futures | 97–54 | 64% | 5 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 19–26 · 42% zwycięstw · 45 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 3–3 (50%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 4–5 (44%) |
| 1/32 finału | 5–1 (83%) |
| 1/16 finału | 5–13 (28%) |
| 1/8 finału | 1–5 (17%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 14–14 (50%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 0–1 (0%) |
| Mączka | 4–7 (36%) |
| Trawa | 1–4 (20%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 0–4 (0%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 11–7 (61%) |
| Cykl główny | 6–12 (33%) |
| Challenger | 2–3 (40%) |
Ranking rywala
| Z top 5 | 0–2 (0%) |
|---|---|
| Z top 10 | 1–3 (25%) |
| Z top 20 | 2–8 (20%) |
| Z top 50 | 8–16 (33%) |
| Z top 100 | 13–21 (38%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12–14 | 4–7 | 1–4 | 0–1 | 17–26 |
| 2025 | 28–17 | 3–4 | 2–4 | 1–6 | 34–31 |
| 2024 | 30–20 | 5–5 | 2–4 | 2–3 | 39–32 |
| 2023 | 26–10 | 26–15 | · | 2–2 | 54–27 |
| 2022 | 71–23 | 3–3 | · | 4–4 | 78–30 |
| 2021 | 23–19 | 0–2 | · | 0–1 | 23–22 |
| 2020 | 7–10 | · | · | · | 7–10 |
| 2019 | 2–1 | · | · | · | 2–1 |
| 2018 | · | 1–1 | · | · | 1–1 |
| 2017 | · | 0–1 | · | · | 0–1 |
| Kariera | 199–114 64% | 42–38 53% | 5–12 29% | 9–17 35% | 255–181 58% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Guangzhou CH · Edycje: 3 · Bilans: 10–1 · Tytuły: 2
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2025 | Tytuł | 3 | 0 |
| 2024 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2023 | Tytuł | 5 | 0 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2023–2026 · 68 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 520 | 847 gemów serwisowych | 0,6 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 218 | 847 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 3196 | 5290 punktów serwisowych | 60% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 2377 | 3196 pierwszych serwisów w korcie | 74% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 1021 | 2094 drugich serwisów | 49% |
| Wygrane punkty serwisowe | 3398 | 5290 punktów serwisowych | 64% |
| Punkty przegrane w returnie | 1628 | 5018 punktów returnu | 32% |
| Obronione break pointy | 269 | 438 break pointów | 61% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Terence AtmaneNajczęstsze pytania
Ile mierzy Terence Atmane?
Terence Atmane mierzy 1,93 m.
Kiedy urodził się Terence Atmane?
Terence Atmane urodził się 9 stycznia 2002 i ma 24 lata.
Skąd pochodzi Terence Atmane?
Terence Atmane to Francuz.
Czy Terence Atmane jest praworęczny, czy leworęczny?
Terence Atmane jest leworęczny.
Kto jest trenerem: Terence Atmane?
Terence Atmane — trener: Guillaume Peyre.
Jak gra Terence Atmane na mączce?
Terence Atmane ma na mączce bilans 31–32 (49% zwycięstw).
Jak gra Terence Atmane na twardej?
Terence Atmane: bilans na twardej to 111–82, czyli 58% zwycięstw.