
Daniel Altmaier: ranking, terminarz i statystyki
Daniel Altmaier to Niemiec, zawodowy tenisista, urodzony 12 września 1998. Altmaier występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,88 m i waży 80 kg. Najwyższe miejsce w rankingu gry pojedynczej w karierze: nr 44 na świecie (2026). Altmaier ma na mączce bilans 149–103 (59%), lepszy niż na twardej (46%) i na trawie (37%).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Daniel Altmaier), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Altmaier wygrywa 11 z ostatnich 30 pierwszych setów
Altmaier wygrywa 4 z 6 setów decydujących
Altmaier wygrywa 4 z 7 tie-breaków
Altmaier wygrywa 3 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 273 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2014 – dziśZbliżony odsetek zwycięstw w sezonie 2026: trawa 50%, mączka 48%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: trawa 50%, mączka 48%.
Wyraźnie najlepiej na mączce: 103 porażki w 252 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Altmaier) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 40 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2014 – dziś
Przegląd kariery
2014 – dziśTytuły i finały
13 finałów · 7 tytułów · 6 przegranychBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Daniel Altmaier): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu ATP liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 500 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Altmaier; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Altmaier | 4089 |
|---|---|
| Rywale | 2217 |
Podwójne błędy serwisowe
| Altmaier | 1499 |
|---|---|
| Rywale | 1788 |
Pierwszy serwis w korcie
| Altmaier | 61% 29 577 / 48 151 |
|---|---|
| Rywale | 62% 29 810 / 48 324 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Altmaier | 72% 21 172 / 29 532 |
|---|---|
| Rywale | 68% 20 418 / 29 810 |
Wykorzystane break pointy
| Altmaier | 42% 1897 / 4567 |
|---|---|
| Rywale | 39% 1574 / 4075 |
Obronione break pointy
| Altmaier | 61% 2501 / 4075 |
|---|---|
| Rywale | 58% 2670 / 4567 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Altmaier | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 71% | 73% |
| 2025 | 73% | 74% |
| 2024 | 71% | 69% |
| 2023 | 69% | 72% |
| 2022 | 70% | 69% |
| 2021 | 72% | 68% |
| 2020 | 73% | 69% |
| 2019 | 72% | 66% |
| 2018 | 67% | 71% |
| 2017 | 71% | 70% |
| 2016 | 72% | 64% |
| Kariera | 71% | 69% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 14–21 | 40% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 18–33 | 35% | 0 |
| ATP 500 | 5–9 | 36% | 0 |
| ATP 250 | 26–39 | 40% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 19–37 | 34% | — |
| Cykl główny | 82–139 | 37% | 0 |
| Challenger | 137–71 | 66% | 6 |
| ITF / Futures | 126–59 | 68% | 7 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 20–29 · 41% zwycięstw · 49 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 2–3 (40%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 3–7 (30%) |
| 1/32 finału | 0–5 (0%) |
| 1/16 finału | 10–6 (63%) |
| 1/8 finału | 4–6 (40%) |
| Półfinał | 1–1 (50%) |
| Finał | 0–1 (0%) |
| RB2 | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 3–11 (21%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 0–1 (0%) |
| Mączka | 13–13 (50%) |
| Trawa | 4–4 (50%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 0–4 (0%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 3–7 (30%) |
| Cykl główny | 12–15 (44%) |
| Challenger | 5–2 (71%) |
| Rozgrywki drużynowe | 0–1 (0%) |
Ranking rywala
| Z top 5 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 10 | 2–2 (50%) |
| Z top 20 | 2–5 (29%) |
| Z top 50 | 4–13 (24%) |
| Z top 100 | 6–22 (21%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4–10 | 13–13 | 4–4 | 0–1 | 21–28 |
| 2025 | 11–16 | 13–8 | 1–3 | 9–8 | 34–35 |
| 2024 | 5–9 | 19–20 | 1–1 | 5–4 | 30–34 |
| 2023 | 8–13 | 21–10 | 1–3 | 2–5 | 32–31 |
| 2022 | 10–14 | 22–12 | 2–4 | 0–1 | 34–31 |
| 2021 | 7–3 | 36–20 | 1–2 | 5–2 | 49–27 |
| 2020 | 12–7 | 13–5 | · | 3–4 | 28–16 |
| 2019 | 19–8 | 22–12 | · | 11–4 | 52–24 |
| 2018 | 7–2 | · | · | · | 7–2 |
| 2017 | 27–7 | 2–4 | 3–4 | 14–7 | 46–22 |
| 2016 | 20–4 | 27–14 | · | 19–7 | 66–25 |
| 2015 | 5–7 | 14–18 | · | 1–3 | 20–28 |
| 2014 | 6–2 | 18–10 | · | 0–1 | 24–13 |
| 2013 | · | 1–0 | · | 1–2 | 2–2 |
| Kariera | 141–102 58% | 221–146 60% | 13–21 38% | 70–49 59% | 445–318 58% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Roland Garros · Edycje: 6 · Bilans: 12–6 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2025 | 1/8 finału | 3 | 1 |
| 2024 | 1/32 finału | 1 | 1 |
| 2023 | 1/16 finału | 2 | 1 |
| 2022 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2020 | 1/8 finału | 6 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2017–2026 · 213 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 1398 | 2694,5 gemów serwisowych | 0,5 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 548 | 2694,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 10 721 | 17 284 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 7570 | 10 721 pierwszych serwisów w korcie | 71% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 3125 | 6540 drugich serwisów | 48% |
| Wygrane punkty serwisowe | 10 665 | 17 216 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty przegrane w returnie | 5783 | 16 726 punktów returnu | 35% |
| Obronione break pointy | 964 | 1572 break pointów | 61% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Daniel AltmaierNajczęstsze pytania
Ile mierzy Daniel Altmaier?
Daniel Altmaier mierzy 1,88 m.
Ile waży Daniel Altmaier?
Daniel Altmaier waży 80 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodził się Daniel Altmaier?
Daniel Altmaier urodził się 12 września 1998 i ma 28 lat.
Skąd pochodzi Daniel Altmaier?
Daniel Altmaier to Niemiec.
Czy Daniel Altmaier jest praworęczny, czy leworęczny?
Daniel Altmaier jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Daniel Altmaier?
Daniel Altmaier — trener: Martin Cuevas.
Jak gra Daniel Altmaier na mączce?
Daniel Altmaier ma na mączce bilans 149–103 (59% zwycięstw).
Jak gra Daniel Altmaier na twardej?
Daniel Altmaier: bilans na twardej to 99–114, czyli 46% zwycięstw.
Jak gra Daniel Altmaier na trawie?
Daniel Altmaier wygrywa 37% meczów na trawie (13–22).