
Viktor Durasovic: ranking, terminarz i statystyki
Viktor Durasovic to Norweg, zawodowy tenisista, urodzony 19 marca 1997. Durasovic występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,85 m i waży 80 kg. Durasovic ma podobny bilans na twardej (45%, 105–126) i na mączce (41%, 57–81).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Viktor Durasovic), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Durasovic wygrywa 10 z ostatnich 30 pierwszych setów
Durasovic wygrywa 5 z 12 setów decydujących
Durasovic wygrywa 5 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 383 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2016 – dziśWyraźnie najlepiej na twardej: 12 porażek w 20 meczach w sezonie 2026.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: twarda 41%, mączka 38%.
Wyraźnie najlepiej na trawie: 3 porażki w 8 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Durasovic) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2016 – dziś
Przegląd kariery
2016 – dziśTytuły i finały
3 finały · 1 tytuł · 2 przegraneBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Viktor Durasovic): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 377 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Durasovic; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Durasovic | 3278 |
|---|---|
| Rywale | 3435 |
Podwójne błędy serwisowe
| Durasovic | 2092 |
|---|---|
| Rywale | 2141 |
Pierwszy serwis w korcie
| Durasovic | 58% 29 475 / 50 407 |
|---|---|
| Rywale | 61% 30 536 / 50 037 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Durasovic | 70% 20 684 / 29 416 |
|---|---|
| Rywale | 70% 21 263 / 30 536 |
Wykorzystane break pointy
| Durasovic | 40% 1835 / 4617 |
|---|---|
| Rywale | 40% 1806 / 4546 |
Obronione break pointy
| Durasovic | 60% 2740 / 4546 |
|---|---|
| Rywale | 60% 2782 / 4617 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Durasovic | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 69% | 68% |
| 2025 | 71% | 71% |
| 2024 | 71% | 67% |
| 2023 | 70% | 71% |
| 2022 | 72% | 73% |
| 2021 | 70% | 70% |
| 2020 | 67% | 72% |
| 2019 | 69% | 70% |
| 2018 | 73% | 73% |
| 2017 | 71% | 69% |
| 2016 | 68% | 66% |
| Kariera | 70% | 70% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| ATP Masters 1000 | 0–1 | 0% | 0 |
| ATP 250 | 0–1 | 0% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 10–22 | 31% | — |
| Cykl główny | 10–24 | 29% | 0 |
| Challenger | 71–112 | 39% | 1 |
| ITF / Futures | 192–123 | 61% | 7 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 26–28 · 48% zwycięstw · 54 mecze
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 8–10 (44%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 6–8 (43%) |
| 1/8 finału | 3–3 (50%) |
| Rozgrywki drużynowe | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 5–11 (31%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 8–5 (62%) |
| Mączka | 13–12 (52%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Challenger | 8–17 (32%) |
| ITF / Futures | 18–9 (67%) |
| Rozgrywki drużynowe | 0–1 (0%) |
Ranking rywala
| Z top 20 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 50 | 0–1 (0%) |
| Z top 100 | 0–1 (0%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5–11 | 13–12 | · | 6–5 | 24–28 |
| 2025 | 8–10 | 5–9 | 0–1 | 20–13 | 33–33 |
| 2024 | 19–10 | 15–15 | · | 14–8 | 48–33 |
| 2023 | 5–8 | 17–18 | 0–1 | 3–10 | 25–37 |
| 2022 | 2–7 | 15–18 | · | 11–11 | 28–36 |
| 2021 | 2–4 | 13–12 | · | 16–8 | 31–24 |
| 2020 | 1–5 | 1–2 | · | 7–7 | 9–14 |
| 2019 | 15–7 | 4–11 | · | 8–9 | 27–27 |
| 2018 | 24–15 | 6–7 | · | 2–9 | 32–31 |
| 2017 | 36–17 | 15–14 | · | 1–3 | 52–34 |
| 2016 | 20–12 | 4–7 | 0–1 | 10–10 | 34–30 |
| 2015 | 20–7 | 18–10 | · | 7–5 | 45–22 |
| 2014 | 16–5 | 5–5 | · | 2–6 | 23–16 |
| 2013 | 17–7 | 0–2 | · | 2–1 | 19–10 |
| Kariera | 190–125 60% | 131–142 48% | 0–3 0% | 109–105 51% | 430–375 53% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Manama CH · Edycje: 4 · Bilans: 8–4 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | Kwalifikacje | 1 | 1 |
| 2025 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2024 | 1/16 finału | 2 | 1 |
| 2023 | 1/8 finału | 3 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2016–2026 · 23 zsumowane mecze w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 131 | 261 gemów serwisowych | 0,5 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 75 | 261 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 1036 | 1763 punktów serwisowych | 59% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 713 | 1036 pierwszych serwisów w korcie | 69% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 312 | 696 drugich serwisów | 45% |
| Wygrane punkty serwisowe | 987 | 1673 punktów serwisowych | 59% |
| Punkty przegrane w returnie | 481 | 1551 punktów returnu | 31% |
| Obronione break pointy | 96 | 178 break pointów | 54% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Viktor DurasovicNajczęstsze pytania
Ile mierzy Viktor Durasovic?
Viktor Durasovic mierzy 1,85 m.
Ile waży Viktor Durasovic?
Viktor Durasovic waży 80 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodził się Viktor Durasovic?
Viktor Durasovic urodził się 19 marca 1997 i ma 29 lat.
Skąd pochodzi Viktor Durasovic?
Viktor Durasovic to Norweg.
Czy Viktor Durasovic jest praworęczny, czy leworęczny?
Viktor Durasovic jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Viktor Durasovic?
Viktor Durasovic — trener: Fredrik Loven.
Jak gra Viktor Durasovic na mączce?
Viktor Durasovic wygrywa 41% meczów na mączce (57–81).
Jak gra Viktor Durasovic na twardej?
Viktor Durasovic ma na twardej bilans 105–126 (45% zwycięstw).