
Norbert Gombos: ranking, terminarz i statystyki
Norbert Gombos to Słowak, zawodowy tenisista, urodzony 13 sierpnia 1990. Gombos występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,93 m i waży 86 kg. W gronie tenisistów ATP (powyżej 35 lat) Gombos zajmuje nr 14. Gombos gra najlepiej na mączce: wygrywa 56% meczów (184–146), lepiej niż na twardej (55%, 229–189) i na trawie (43%, 13–17).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Norbert Gombos), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Gombos wygrywa 16 z ostatnich 30 pierwszych setów
Gombos wygrywa 7 z 7 setów decydujących
Gombos wygrywa 59% meczów na mączce
Gombos wygrywa 5 z 7 tie-breaków
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 249 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2009 – dziśWyraźnie najlepiej na mączce: 15 porażek w 41 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na mączce: 15 porażek w 41 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: mączka 56%, twarda 55%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Gombos) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2009 – dziś
Przegląd kariery
2009 – dziśTytuły i finały
18 finałów · 7 tytułów · 11 przegranychBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Norbert Gombos): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 778 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Gombos; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Gombos | 4365 |
|---|---|
| Rywale | 4148 |
Podwójne błędy serwisowe
| Gombos | 2942 |
|---|---|
| Rywale | 2550 |
Pierwszy serwis w korcie
| Gombos | 60% 37 985 / 63 198 |
|---|---|
| Rywale | 61% 39 406 / 64 753 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Gombos | 72% 27 348 / 37 985 |
|---|---|
| Rywale | 69% 27 364 / 39 406 |
Wykorzystane break pointy
| Gombos | 40% 2415 / 6031 |
|---|---|
| Rywale | 39% 2133 / 5484 |
Obronione break pointy
| Gombos | 61% 3351 / 5484 |
|---|---|
| Rywale | 60% 3616 / 6031 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Gombos | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 72% | 69% |
| 2025 | 70% | 68% |
| 2024 | 72% | 71% |
| 2023 | 73% | 74% |
| 2022 | 72% | 70% |
| 2021 | 73% | 71% |
| 2020 | 72% | 71% |
| 2019 | 74% | 69% |
| 2018 | 73% | 71% |
| 2017 | 72% | 69% |
| 2016 | 74% | 70% |
| 2015 | 72% | 69% |
| 2014 | 70% | 68% |
| Kariera | 72% | 70% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 4–13 | 24% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 2–5 | 29% | 0 |
| ATP 500 | 2–3 | 40% | 0 |
| ATP 250 | 12–22 | 35% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 9–18 | 33% | — |
| Puchar Davisa i rozgrywki drużynowe | 1–1 | 50% | — |
| Cykl główny | 29–61 | 32% | 0 |
| Challenger | 250–186 | 57% | 6 |
| ITF / Futures | 112–53 | 68% | 3 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 33–24 · 58% zwycięstw · 57 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 20–5 (80%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 7–8 (47%) |
| 1/8 finału | 3–3 (50%) |
| Półfinał | 0–3 (0%) |
| Rozgrywki drużynowe | 2–3 (40%) |
Nawierzchnia
| Twarda (hala) | 3–5 (38%) |
|---|---|
| Mączka | 30–19 (61%) |
Ranga turnieju
| Cykl główny | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Challenger | 32–21 (60%) |
| Rozgrywki drużynowe | 1–2 (33%) |
Ranking rywala
| Z top 50 | 0–2 (0%) |
|---|---|
| Z top 100 | 0–2 (0%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | · | 28–17 | · | 3–5 | 31–22 |
| 2025 | 5–6 | 27–15 | · | 9–7 | 41–28 |
| 2024 | 13–3 | 10–13 | · | 0–7 | 23–23 |
| 2023 | 2–4 | 11–10 | 1–2 | 4–7 | 18–23 |
| 2022 | 7–3 | 28–17 | · | 6–8 | 41–28 |
| 2021 | 0–9 | 13–10 | 1–3 | 12–8 | 26–30 |
| 2020 | 6–4 | 2–1 | · | 10–6 | 18–11 |
| 2019 | 13–7 | 15–9 | 1–1 | 19–12 | 48–29 |
| 2018 | 11–11 | 3–9 | 3–2 | 6–8 | 23–30 |
| 2017 | 5–9 | 13–11 | 3–3 | 12–11 | 33–34 |
| 2016 | 7–5 | 8–13 | 0–1 | 18–6 | 33–25 |
| 2015 | 9–7 | 18–16 | 0–1 | 19–14 | 46–38 |
| 2014 | 5–4 | 25–13 | 0–1 | 16–17 | 46–35 |
| 2013 | 8–6 | 38–16 | · | 13–7 | 59–29 |
| 2012 | 17–11 | 33–18 | · | 5–3 | 55–32 |
| 2011 | 10–5 | 33–16 | · | 3–4 | 46–25 |
| 2010 | 6–3 | 13–9 | · | 2–2 | 21–14 |
| 2009 | · | 2–9 | · | 1–2 | 3–11 |
| Kariera | 124–97 56% | 320–222 59% | 9–14 39% | 158–134 54% | 611–467 57% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Bratislava CH · Edycje: 10 · Bilans: 27–11 · Tytuły: 2
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1/16 finału | 2 | 1 |
| 2024 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2023 | 1/8 finału | 2 | 2 |
| 2022 | Półfinał | 5 | 2 |
| 2019 | Tytuł | 6 | 1 |
| 2018 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2017 | 1/16 finału | 0 | 1 |
| 2016 | Tytuł | 5 | 0 |
| 2015 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2014 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2015–2025 · 82 zsumowane mecze w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 434 | 1110,5 gemów serwisowych | 0,4 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 303 | 1110,5 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 4369 | 7076 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 3072 | 4369 pierwszych serwisów w korcie | 70% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 1286 | 2701 drugich serwisów | 48% |
| Wygrane punkty serwisowe | 4358 | 7070 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty przegrane w returnie | 2471 | 6997 punktów returnu | 35% |
| Obronione break pointy | 389 | 651 break pointów | 60% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Norbert GombosNajczęstsze pytania
Ile mierzy Norbert Gombos?
Norbert Gombos mierzy 1,93 m.
Ile waży Norbert Gombos?
Norbert Gombos waży 86 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodził się Norbert Gombos?
Norbert Gombos urodził się 13 sierpnia 1990 i ma 36 lat.
Skąd pochodzi Norbert Gombos?
Norbert Gombos to Słowak.
Czy Norbert Gombos jest praworęczny, czy leworęczny?
Norbert Gombos jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Norbert Gombos?
Norbert Gombos — trener: Tibor Toth.
Jak gra Norbert Gombos na mączce?
Norbert Gombos wygrywa 56% meczów na mączce (184–146).
Jak gra Norbert Gombos na twardej?
Norbert Gombos ma na twardej bilans 229–189 (55% zwycięstw).
Jak gra Norbert Gombos na trawie?
Norbert Gombos: bilans na trawie to 13–17, czyli 43% zwycięstw.