
Mitchell Krueger: ranking, terminarz i statystyki
Mitchell Krueger to Amerykanin, zawodowy tenisista, urodzony 12 stycznia 1994. Krueger występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,88 m i waży 77 kg. Krueger: najlepszy bilans na twardej (49%, 235–249); na mączce — 45%, 56–68, na trawie — 34%, 10–19.
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Mitchell Krueger), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Krueger wygrywa 11 z ostatnich 30 pierwszych setów
Krueger wygrywa 7 z 12 setów decydujących
Krueger wygrywa 4 z 8 tie-breaków
Krueger wygrywa 5 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 171 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2012 – dziśZbliżony odsetek zwycięstw w sezonie 2026: mączka 40%, twarda 38%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: twarda 46%, mączka 40%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: twarda 49%, mączka 45%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Krueger) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2012 – dziś
Przegląd kariery
2012 – dziśTytuły i finały
10 finałów · 6 tytułów · 4 przegraneBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Mitchell Krueger): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 637 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Krueger; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Krueger | 3103 |
|---|---|
| Rywale | 4092 |
Podwójne błędy serwisowe
| Krueger | 1804 |
|---|---|
| Rywale | 2297 |
Pierwszy serwis w korcie
| Krueger | 62% 32 765 / 52 712 |
|---|---|
| Rywale | 60% 32 321 / 53 447 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Krueger | 69% 22 650 / 32 765 |
|---|---|
| Rywale | 70% 22 488 / 32 321 |
Wykorzystane break pointy
| Krueger | 41% 1960 / 4787 |
|---|---|
| Rywale | 39% 1857 / 4804 |
Obronione break pointy
| Krueger | 61% 2947 / 4804 |
|---|---|
| Rywale | 59% 2827 / 4787 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Krueger | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 68% | 69% |
| 2025 | 70% | 69% |
| 2024 | 71% | 70% |
| 2023 | 70% | 69% |
| 2022 | 70% | 70% |
| 2021 | 72% | 70% |
| 2020 | 70% | 70% |
| 2019 | 69% | 71% |
| 2018 | 67% | 69% |
| 2017 | 67% | 70% |
| 2016 | 71% | 70% |
| 2015 | 70% | 69% |
| 2014 | 63% | 75% |
| Kariera | 70% | 70% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 3–5 | 38% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 2–3 | 40% | 0 |
| ATP 500 | 1–4 | 20% | 0 |
| ATP 250 | 5–12 | 29% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 0–1 | 0% | — |
| Cykl główny | 11–25 | 31% | 0 |
| Challenger | 208–227 | 48% | 6 |
| ITF / Futures | 100–51 | 66% | 4 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 15–22 · 41% zwycięstw · 37 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 3–11 (21%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 7–8 (47%) |
| 1/8 finału | 5–2 (71%) |
| Półfinał | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 6–13 (32%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 5–3 (63%) |
| Mączka | 4–6 (40%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 0–1 (0%) |
| Cykl główny | 0–2 (0%) |
| Challenger | 13–17 (43%) |
| ITF / Futures | 2–1 (67%) |
Ranking rywala
| Z top 100 | 0–1 (0%) |
|---|
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6–13 | 4–6 | · | 5–3 | 15–22 |
| 2025 | 12–17 | 9–7 | 1–3 | 7–5 | 29–32 |
| 2024 | 30–17 | 9–7 | 1–1 | 2–6 | 42–31 |
| 2023 | 15–19 | 4–4 | · | 10–6 | 29–29 |
| 2022 | 18–15 | 6–5 | 4–2 | 1–6 | 29–28 |
| 2021 | 19–12 | 5–5 | 2–2 | 3–5 | 29–24 |
| 2020 | 14–8 | 1–3 | · | 2–2 | 17–13 |
| 2019 | 17–19 | 2–6 | 1–3 | 5–2 | 25–30 |
| 2018 | 19–20 | 8–10 | 0–1 | 1–4 | 28–35 |
| 2017 | 20–20 | 6–7 | 1–5 | 0–2 | 27–34 |
| 2016 | 34–24 | 1–2 | · | 3–5 | 38–31 |
| 2015 | 27–21 | 9–9 | · | 3–3 | 39–33 |
| 2014 | 25–23 | 29–11 | 0–1 | · | 54–35 |
| 2013 | 21–12 | 30–14 | · | 2–1 | 53–27 |
| 2012 | 6–10 | 5–6 | · | 0–1 | 11–17 |
| 2011 | 1–3 | 0–1 | · | 1–1 | 2–5 |
| 2010 | · | · | · | 0–1 | 0–1 |
| 2009 | 0–1 | · | · | 0–1 | 0–2 |
| Kariera | 284–254 53% | 128–103 55% | 10–18 36% | 45–54 45% | 467–429 52% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Tallahassee CH · Edycje: 12 · Bilans: 18–12 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2025 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2024 | Finał | 4 | 1 |
| 2023 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2022 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2021 | 1/16 finału | 0 | 1 |
| 2019 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2018 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2017 | Półfinał | 3 | 1 |
| 2016 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2015 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2014 | 1/8 finału | 1 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2017–2025 · 35 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 174 | 441 gemów serwisowych | 0,4 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 89 | 441 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 1721 | 2746 punktów serwisowych | 63% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 1179 | 1721 pierwszych serwisów w korcie | 69% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 516 | 1025 drugich serwisów | 50% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1695 | 2746 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty przegrane w returnie | 975 | 2779 punktów returnu | 35% |
| Obronione break pointy | 151 | 255 break pointów | 59% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Mitchell KruegerNajczęstsze pytania
Ile mierzy Mitchell Krueger?
Mitchell Krueger mierzy 1,88 m.
Ile waży Mitchell Krueger?
Mitchell Krueger waży 77 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodził się Mitchell Krueger?
Mitchell Krueger urodził się 12 stycznia 1994 i ma 32 lata.
Skąd pochodzi Mitchell Krueger?
Mitchell Krueger to Amerykanin.
Czy Mitchell Krueger jest praworęczny, czy leworęczny?
Mitchell Krueger jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Mitchell Krueger?
Mitchell Krueger — trener: Craig Kardon.
Jak gra Mitchell Krueger na mączce?
Mitchell Krueger: bilans na mączce to 56–68, czyli 45% zwycięstw.
Jak gra Mitchell Krueger na twardej?
Mitchell Krueger wygrywa 49% meczów na twardej (235–249).