
Tomas Barrios Vera: ranking, terminarz i statystyki
Tomas Barrios Vera to Chilijczyk, zawodowy tenisista, urodzony 10 grudnia 1997. Vera występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,91 m. Najwyższe miejsce w rankingu gry pojedynczej w karierze: nr 93 na świecie (2024). Vera gra najlepiej na trawie: wygrywa 61% meczów (17–11), lepiej niż na mączce (60%, 235–158) i na twardej (50%, 53–52).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Tomas Barrios Vera), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Vera wygrywa 19 z ostatnich 30 pierwszych setów
Vera wygrywa 3 z 10 setów decydujących
Vera wygrywa 63% meczów na trawie
Vera wygrywa 7 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 113 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2019 – dziśZbliżony odsetek zwycięstw w sezonie 2026: twarda 53%, mączka 49%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: mączka 56%, twarda 53%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: trawa 61%, mączka 60%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Vera) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 6 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2019 – dziś
Przegląd kariery
2019 – dziśTytuły i finały
17 finałów · 7 tytułów · 10 przegranychBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Tomas Barrios Vera): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu ATP liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 526 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Vera; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Vera | 1713 |
|---|---|
| Rywale | 2683 |
Podwójne błędy serwisowe
| Vera | 1428 |
|---|---|
| Rywale | 2095 |
Pierwszy serwis w korcie
| Vera | 63% 30 196 / 47 572 |
|---|---|
| Rywale | 62% 29 968 / 48 482 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Vera | 67% 20 349 / 30 196 |
|---|---|
| Rywale | 65% 19 619 / 29 968 |
Wykorzystane break pointy
| Vera | 44% 2299 / 5250 |
|---|---|
| Rywale | 40% 1823 / 4509 |
Obronione break pointy
| Vera | 60% 2686 / 4509 |
|---|---|
| Rywale | 56% 2951 / 5250 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Vera | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 66% | 67% |
| 2025 | 66% | 66% |
| 2024 | 69% | 68% |
| 2023 | 66% | 66% |
| 2022 | 65% | 65% |
| 2021 | 69% | 65% |
| 2020 | 69% | 63% |
| 2019 | 68% | 66% |
| 2018 | 67% | 67% |
| 2017 | 69% | 68% |
| 2016 | 68% | 64% |
| Kariera | 67% | 66% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 1–4 | 20% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 1–3 | 25% | 0 |
| ATP 250 | 5–11 | 31% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 4–9 | 31% | — |
| Puchar Davisa i rozgrywki drużynowe | 0–1 | 0% | — |
| Cykl główny | 11–27 | 29% | 0 |
| Challenger | 212–140 | 60% | 7 |
| ITF / Futures | 94–36 | 72% | 4 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 27–27 · 50% zwycięstw · 54 mecze
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 14–11 (56%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 0–2 (0%) |
| 1/16 finału | 8–9 (47%) |
| 1/8 finału | 5–3 (63%) |
| Półfinał | 0–2 (0%) |
| Rozgrywki drużynowe | 1–1 (50%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 9–8 (53%) |
|---|---|
| Mączka | 16–17 (48%) |
| Trawa | 2–2 (50%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 7–4 (64%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 4–5 (44%) |
| Cykl główny | 2–4 (33%) |
| Challenger | 13–14 (48%) |
| Rozgrywki drużynowe | 1–0 (100%) |
Ranking rywala
| Z top 50 | 0–3 (0%) |
|---|---|
| Z top 100 | 1–7 (13%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9–8 | 17–18 | 2–2 | · | 28–28 |
| 2025 | 5–5 | 43–20 | 4–2 | 0–1 | 52–28 |
| 2024 | 6–5 | 26–19 | 4–3 | 0–1 | 36–28 |
| 2023 | 4–7 | 42–22 | 4–1 | · | 50–30 |
| 2022 | 3–1 | 20–14 | 0–2 | · | 23–17 |
| 2021 | 4–6 | 34–20 | 3–1 | · | 41–27 |
| 2020 | 1–1 | 24–11 | · | 0–1 | 25–13 |
| 2019 | 11–13 | 19–12 | 0–1 | · | 30–26 |
| 2018 | 18–7 | 36–14 | · | · | 54–21 |
| 2017 | 13–6 | 20–8 | · | 0–1 | 33–15 |
| 2016 | 13–2 | 36–20 | · | · | 49–22 |
| 2015 | 7–2 | 10–9 | · | · | 17–11 |
| 2014 | · | 1–2 | · | · | 1–2 |
| 2013 | · | 0–2 | · | · | 0–2 |
| Kariera | 94–63 60% | 328–191 63% | 17–12 59% | 0–4 0% | 439–270 62% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Wimbledon · Edycje: 6 · Bilans: 12–6 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | Finał | 2 | 1 |
| 2025 | Q32 | 2 | 1 |
| 2024 | Q64 | 1 | 1 |
| 2023 | 1/32 finału | 4 | 1 |
| 2022 | Q128 | 0 | 1 |
| 2021 | 1/64 finału | 3 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2017–2026 · 35 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 112 | 416 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 67 | 416 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 1762 | 2745 punktów serwisowych | 64% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 1128 | 1762 pierwszych serwisów w korcie | 64% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 480 | 980 drugich serwisów | 49% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1608 | 2742 punktów serwisowych | 59% |
| Punkty przegrane w returnie | 845 | 2558 punktów returnu | 33% |
| Obronione break pointy | 192 | 321 break pointów | 60% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Więcej tenisistów: Chile
Wszystkie →Najczęstsze pytania · Tomas Barrios VeraNajczęstsze pytania
Ile mierzy Tomas Barrios Vera?
Tomas Barrios Vera mierzy 1,91 m.
Kiedy urodził się Tomas Barrios Vera?
Tomas Barrios Vera urodził się 10 grudnia 1997 i ma 28 lat.
Skąd pochodzi Tomas Barrios Vera?
Tomas Barrios Vera to Chilijczyk.
Czy Tomas Barrios Vera jest praworęczny, czy leworęczny?
Tomas Barrios Vera jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Tomas Barrios Vera?
Tomas Barrios Vera — trener: Guillermo Gomez.
Jak gra Tomas Barrios Vera na mączce?
Tomas Barrios Vera wygrywa 60% meczów na mączce (235–158).
Jak gra Tomas Barrios Vera na twardej?
Tomas Barrios Vera ma na twardej bilans 53–52 (50% zwycięstw).