
Benjamin Bonzi: ranking, terminarz i statystyki
Benjamin Bonzi to Francuz, zawodowy tenisista, urodzony 9 czerwca 1996. Bonzi występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,83 m. Bonzi ma na koncie 1 tytuł w głównym cyklu (gra pojedyncza). Najwyższe miejsce w rankingu gry pojedynczej w karierze: nr 42 na świecie (2023). W gronie tenisistów ATP (powyżej 30 lat) Bonzi zajmuje nr 20. Bonzi: najlepszy bilans na trawie (61%, 31–20); na twardej — 58%, 206–150, na mączce — 48%, 65–71.
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Benjamin Bonzi), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Bonzi wygrywa 17 z ostatnich 30 pierwszych setów
Bonzi wygrywa 5 z 10 setów decydujących
Bonzi wygrywa 60% meczów na twardej
Bonzi wygrywa 5 z 8 tie-breaków
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 212 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2015 – dziśZbliżony odsetek zwycięstw w sezonie 2026: trawa 67%, twarda 61%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: trawa 67%, twarda 61%.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: trawa 61%, twarda 58%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Bonzi) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 16 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2015 – dziś
Przegląd kariery
2015 – dziśTytuły i finały
21 finałów · 12 tytułów · 9 przegranych3 finały w głównym cyklu: 1 wygrany i 2 przegrane. Pogrupowane według rangi, jaką turniej miał w roku finału.
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu ATP liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 543 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Bonzi; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Bonzi | 3492 |
|---|---|
| Rywale | 3682 |
Podwójne błędy serwisowe
| Bonzi | 1610 |
|---|---|
| Rywale | 2042 |
Pierwszy serwis w korcie
| Bonzi | 63% 32 763 / 52 406 |
|---|---|
| Rywale | 62% 32 701 / 52 979 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Bonzi | 71% 23 159 / 32 763 |
|---|---|
| Rywale | 69% 22 461 / 32 701 |
Wykorzystane break pointy
| Bonzi | 41% 2076 / 5073 |
|---|---|
| Rywale | 39% 1688 / 4363 |
Obronione break pointy
| Bonzi | 61% 2675 / 4363 |
|---|---|
| Rywale | 59% 2997 / 5073 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Bonzi | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 72% | 72% |
| 2025 | 70% | 75% |
| 2024 | 73% | 69% |
| 2023 | 72% | 71% |
| 2022 | 74% | 72% |
| 2021 | 74% | 69% |
| 2020 | 72% | 66% |
| 2019 | 70% | 68% |
| 2018 | 68% | 71% |
| 2017 | 69% | 69% |
| 2016 | 66% | 62% |
| Kariera | 71% | 69% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 17–21 | 45% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 11–16 | 41% | 0 |
| ATP 500 | 0–4 | 0% | 0 |
| ATP 250 | 25–23 | 52% | 1 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 18–25 | 42% | — |
| Puchar Davisa i rozgrywki drużynowe | 2–1 | 67% | — |
| Cykl główny | 71–89 | 44% | 1 |
| Challenger | 178–108 | 62% | 7 |
| ITF / Futures | 149–69 | 68% | 8 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 34–25 · 58% zwycięstw · 59 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 10–13 (43%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 3–4 (43%) |
| 1/32 finału | 2–2 (50%) |
| 1/16 finału | 9–2 (82%) |
| 1/8 finału | 8–1 (89%) |
| Półfinał | 1–1 (50%) |
| Finał | 0–1 (0%) |
| Rozgrywki drużynowe | 2–1 (67%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 16–13 (55%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 8–3 (73%) |
| Mączka | 4–6 (40%) |
| Trawa | 6–3 (67%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 2–4 (33%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 8–7 (53%) |
| Cykl główny | 8–5 (62%) |
| Challenger | 16–9 (64%) |
Ranking rywala
| Z nr 1 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 5 | 0–2 (0%) |
| Z top 10 | 0–3 (0%) |
| Z top 20 | 0–4 (0%) |
| Z top 50 | 2–7 (22%) |
| Z top 100 | 8–13 (38%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14–13 | 4–6 | 6–3 | 8–3 | 32–25 |
| 2025 | 15–13 | 2–4 | 3–4 | 3–3 | 23–24 |
| 2024 | 13–13 | 7–10 | 6–3 | 24–6 | 50–32 |
| 2023 | 10–8 | 2–4 | 0–3 | 17–11 | 29–26 |
| 2022 | 7–10 | 9–5 | 8–4 | 11–8 | 35–27 |
| 2021 | 23–5 | 7–7 | 7–2 | 20–13 | 57–27 |
| 2020 | 21–3 | 5–4 | · | 4–5 | 30–12 |
| 2019 | 1–2 | 22–13 | · | 10–11 | 33–26 |
| 2018 | 1–4 | 4–13 | 3–1 | 16–12 | 24–30 |
| 2017 | 14–9 | 29–12 | · | 9–6 | 52–27 |
| 2016 | 20–5 | 32–14 | · | 7–7 | 59–26 |
| 2015 | 34–19 | 7–4 | · | 7–3 | 48–26 |
| 2014 | 27–9 | 9–5 | · | 3–5 | 39–19 |
| 2013 | 1–2 | 1–3 | · | · | 2–5 |
| Kariera | 201–115 64% | 140–104 57% | 33–20 62% | 139–93 60% | 513–332 61% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Brest CH · Edycje: 6 · Bilans: 15–6 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2024 | Finał | 4 | 1 |
| 2023 | Finał | 4 | 1 |
| 2022 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2019 | 1/32 finału | 0 | 1 |
| 2018 | Ćwierćfinał | 5 | 1 |
| 2017 | 1/8 finału | 1 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2017–2026 · 156 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 952 | 2086 gemów serwisowych | 0,5 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 367 | 2086 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 8162 | 13 147 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 5816 | 8162 pierwszych serwisów w korcie | 71% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 2557 | 4985 drugich serwisów | 51% |
| Wygrane punkty serwisowe | 8373 | 13 147 punktów serwisowych | 64% |
| Punkty przegrane w returnie | 4697 | 13 102 punktów returnu | 36% |
| Obronione break pointy | 685 | 1107 break pointów | 62% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Więcej tenisistów: Francja
Wszystkie →Najczęstsze pytania · Benjamin BonziNajczęstsze pytania
Ile mierzy Benjamin Bonzi?
Benjamin Bonzi mierzy 1,83 m.
Kiedy urodził się Benjamin Bonzi?
Benjamin Bonzi urodził się 9 czerwca 1996 i ma 30 lat.
Skąd pochodzi Benjamin Bonzi?
Benjamin Bonzi to Francuz.
Czy Benjamin Bonzi jest praworęczny, czy leworęczny?
Benjamin Bonzi jest praworęczny.
Kto jest trenerem: Benjamin Bonzi?
Benjamin Bonzi — trener: Nicolas Mahut.
Jak gra Benjamin Bonzi na mączce?
Benjamin Bonzi: bilans na mączce to 65–71, czyli 48% zwycięstw.
Jak gra Benjamin Bonzi na twardej?
Benjamin Bonzi wygrywa 58% meczów na twardej (206–150).
Jak gra Benjamin Bonzi na trawie?
Benjamin Bonzi ma na trawie bilans 31–20 (61% zwycięstw).