
Maximilian Marterer: ranking, terminarz i statystyki
Maximilian Marterer gra w zawodowy tenis (kraj: Niemcy); data urodzenia: 15 czerwca 1995. Marterer gra lewą ręką. Mierzy 1,88 m i waży 84 kg. Marterer ma zbliżone wyniki na wszystkich trzech nawierzchniach: na twardej 55%, na mączce 54% i na trawie 49%.
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Maximilian Marterer), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Marterer wygrywa 12 z ostatnich 30 pierwszych setów
Marterer wygrywa 2 z 7 setów decydujących
Marterer wygrywa 60% meczów na trawie
Marterer wygrywa 4 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 239 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2015 – dziśZbliżony odsetek zwycięstw w karierze: twarda 55%, mączka 54%.
Ostatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Marterer) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2015 – dziś
Przegląd kariery
2015 – dziśTytuły i finały
14 finałów · 9 tytułów · 5 przegranychBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Maximilian Marterer): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 547 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Marterer; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Marterer | 3404 |
|---|---|
| Rywale | 2823 |
Podwójne błędy serwisowe
| Marterer | 1153 |
|---|---|
| Rywale | 1619 |
Pierwszy serwis w korcie
| Marterer | 62% 25 447 / 40 758 |
|---|---|
| Rywale | 62% 24 912 / 40 461 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Marterer | 72% 18 408 / 25 447 |
|---|---|
| Rywale | 72% 17 893 / 24 912 |
Wykorzystane break pointy
| Marterer | 40% 1322 / 3289 |
|---|---|
| Rywale | 37% 1169 / 3145 |
Obronione break pointy
| Marterer | 63% 1976 / 3145 |
|---|---|
| Rywale | 60% 1967 / 3289 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Marterer | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 70% | 75% |
| 2025 | 64% | 73% |
| 2024 | 67% | 73% |
| 2023 | 75% | 73% |
| 2022 | 73% | 74% |
| 2021 | 72% | 71% |
| 2020 | 75% | 69% |
| 2019 | 70% | 74% |
| 2018 | 71% | 74% |
| 2017 | 73% | 70% |
| 2016 | 72% | 66% |
| 2015 | 75% | 75% |
| 2014 | 77% | 75% |
| Kariera | 72% | 72% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 10–19 | 34% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 6–15 | 29% | 0 |
| ATP 500 | 0–3 | 0% | 0 |
| ATP 250 | 16–30 | 35% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 11–15 | 42% | — |
| Cykl główny | 43–82 | 34% | 0 |
| Challenger | 163–114 | 59% | 9 |
| ITF / Futures | 80–35 | 70% | 6 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 4–5 · 44% zwycięstw · 9 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 1–3 (25%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 2–1 (67%) |
| 1/8 finału | 1–1 (50%) |
Nawierzchnia
| Mączka | 4–5 (44%) |
|---|
Ranga turnieju
| Challenger | 1–2 (33%) |
|---|---|
| ITF / Futures | 3–3 (50%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | · | 3–4 | · | · | 3–4 |
| 2025 | 0–1 | 3–2 | 0–2 | 1–1 | 4–6 |
| 2024 | 5–10 | 11–11 | 2–3 | 4–8 | 22–32 |
| 2023 | 12–10 | 13–10 | 5–2 | 16–5 | 46–27 |
| 2022 | 11–7 | 17–15 | 4–1 | 7–5 | 39–28 |
| 2021 | 4–2 | 15–16 | 0–1 | 10–9 | 29–28 |
| 2020 | 0–2 | 9–6 | · | 10–6 | 19–14 |
| 2019 | 8–4 | 4–9 | · | · | 12–13 |
| 2018 | 5–9 | 11–9 | 1–3 | 7–6 | 24–27 |
| 2017 | 22–8 | 20–11 | 2–3 | 11–5 | 55–27 |
| 2016 | 6–5 | 32–12 | · | 7–5 | 45–22 |
| 2015 | 1–1 | 18–12 | 0–1 | 26–7 | 45–21 |
| 2014 | 2–3 | 25–14 | · | 13–9 | 40–26 |
| 2013 | 9–3 | 0–4 | 1–1 | 8–3 | 18–11 |
| 2012 | · | 0–1 | · | 5–4 | 5–5 |
| 2011 | · | 0–1 | · | · | 0–1 |
| Kariera | 85–65 57% | 181–137 57% | 15–17 47% | 125–73 63% | 406–292 58% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Roland Garros · Edycje: 9 · Bilans: 12–9 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1/64 finału | 3 | 1 |
| 2024 | 1/32 finału | 1 | 1 |
| 2023 | Q128 | 0 | 1 |
| 2022 | Q128 | 0 | 1 |
| 2021 | 1/64 finału | 3 | 1 |
| 2020 | Q128 | 0 | 1 |
| 2019 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2018 | 1/8 finału | 3 | 1 |
| 2017 | Q64 | 2 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2015–2025 · 119 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 754 | 1495,5 gemów serwisowych | 0,5 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 258 | 1495,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 5931 | 9369 punktów serwisowych | 63% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 4107 | 5931 pierwszych serwisów w korcie | 69% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 1798 | 3435 drugich serwisów | 52% |
| Wygrane punkty serwisowe | 5905 | 9366 punktów serwisowych | 63% |
| Punkty przegrane w returnie | 2879 | 8925 punktów returnu | 32% |
| Obronione break pointy | 484 | 803 break pointów | 60% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Więcej tenisistów: Niemcy
Wszystkie →Najczęstsze pytania · Maximilian MartererNajczęstsze pytania
Ile mierzy Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer mierzy 1,88 m.
Ile waży Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer waży 84 kg, według danych z Wikidata.
Jaka jest data urodzenia: Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer: data urodzenia 15 czerwca 1995, wiek: 31 lat.
Skąd pochodzi Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer: kraj — Niemcy.
Którą ręką gra Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer gra lewą ręką.
Kto jest trenerem: Maximilian Marterer?
Maximilian Marterer — trener: Gerald Radovici.
Jak gra Maximilian Marterer na mączce?
Maximilian Marterer: bilans na mączce to 134–114, czyli 54% zwycięstw.
Jak gra Maximilian Marterer na twardej?
Maximilian Marterer wygrywa 55% meczów na twardej (145–119).
Jak gra Maximilian Marterer na trawie?
Maximilian Marterer ma na trawie bilans 17–18 (49% zwycięstw).