
Storm Hunter: ranking, terminarz i statystyki
Storm Hunter to Australijka, zawodowa tenisistka, urodzona 11 sierpnia 1994. Hunter występuje w cyklu WTA i jest leworęczna. Mierzy 1,66 m i waży 59 kg. W gronie tenisistek WTA (powyżej 30 lat) Hunter zajmuje nr 31. Hunter gra najlepiej na trawie: wygrywa 64% meczów (14–8), lepiej niż na twardej (53%, 72–64) i na mączce (49%, 19–20).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Storm Hunter), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Hunter wygrywa 12 z ostatnich 30 pierwszych setów
Hunter wygrywa 5 z 12 setów decydujących
Hunter wygrywa 64% meczów na trawie
Hunter wygrywa 6 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 123 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na twardej: 9 porażek w 24 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na twardej: 10 porażek w 26 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Wyraźnie najlepiej na trawie: 8 porażek w 22 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Hunter) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 7 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
1 finał · 0 tytułów · 1 przegranyBrak finałów głównego cyklu WTA w naszych danych (Storm Hunter): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu WTA liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 201 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Hunter; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Hunter | 596 |
|---|---|
| Rywale | 930 |
Podwójne błędy serwisowe
| Hunter | 994 |
|---|---|
| Rywale | 1172 |
Pierwszy serwis w korcie
| Hunter | 63% 13 164 / 20 985 |
|---|---|
| Rywale | 63% 13 193 / 21 100 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Hunter | 63% 8233 / 13 164 |
|---|---|
| Rywale | 63% 8264 / 13 193 |
Wykorzystane break pointy
| Hunter | 45% 1158 / 2580 |
|---|---|
| Rywale | 47% 1100 / 2354 |
Obronione break pointy
| Hunter | 53% 1254 / 2354 |
|---|---|
| Rywale | 55% 1422 / 2580 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Hunter | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 64% | 64% |
| 2025 | 58% | 65% |
| 2024 | 64% | 60% |
| 2023 | 62% | 61% |
| 2022 | 65% | 62% |
| 2021 | 64% | 62% |
| 2020 | 63% | 66% |
| 2019 | 68% | 58% |
| 2017 | 62% | 63% |
| 2016 | 59% | 66% |
| 2014 | 67% | 67% |
| Kariera | 63% | 62% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 4–13 | 24% | 0 |
| WTA 1000 | 3–7 | 30% | 0 |
| WTA 500 | 4–10 | 29% | 0 |
| WTA 250 | 3–8 | 27% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 11–8 | 58% | — |
| Cykl główny | 25–46 | 35% | 2 |
| Challenger | 13–12 | 52% | 0 |
| ITF / Futures | 58–53 | 52% | 1 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 20–15 · 57% zwycięstw · 35 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 15–5 (75%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 2–1 (67%) |
| 1/32 finału | 0–3 (0%) |
| 1/16 finału | 1–3 (25%) |
| 1/8 finału | 0–2 (0%) |
| Rozgrywki drużynowe | 1–0 (100%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 16–8 (67%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 0–1 (0%) |
| Mączka | 2–4 (33%) |
| Trawa | 2–2 (50%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 9–4 (69%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 7–5 (58%) |
| Cykl główny | 3–3 (50%) |
| Challenger | 1–3 (25%) |
Ranking rywala
| Z top 20 | 0–2 (0%) |
|---|---|
| Z top 50 | 2–3 (40%) |
| Z top 100 | 2–8 (20%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13–9 | 2–4 | 2–2 | · | 17–15 |
| 2025 | 6–6 | 0–3 | · | · | 6–9 |
| 2024 | 14–5 | · | · | · | 14–5 |
| 2023 | 12–10 | 9–4 | 3–1 | 1–0 | 25–15 |
| 2022 | 17–12 | 2–3 | 4–3 | 3–1 | 26–19 |
| 2021 | 10–7 | 11–5 | 4–2 | 2–1 | 27–15 |
| 2020 | 6–3 | 2–4 | · | · | 8–7 |
| 2019 | 9–1 | · | · | 3–1 | 12–2 |
| 2017 | 6–11 | 3–5 | 1–2 | · | 10–18 |
| 2016 | 13–12 | 1–2 | 11–6 | · | 25–20 |
| 2015 | 14–14 | 10–7 | · | · | 24–21 |
| 2014 | 7–8 | 0–4 | 0–1 | · | 7–13 |
| 2013 | 16–10 | 9–5 | 3–2 | 1–1 | 29–18 |
| 2012 | 14–13 | 1–1 | 3–1 | · | 18–15 |
| 2011 | 11–11 | · | · | · | 11–11 |
| 2010 | 0–2 | 0–1 | · | · | 0–3 |
| Kariera | 168–134 56% | 50–48 51% | 31–20 61% | 10–4 71% | 259–206 56% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Australian Open · Edycje: 11 · Bilans: 10–11 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1/32 finału | 4 | 1 |
| 2024 | 1/16 finału | 5 | 1 |
| 2023 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2022 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2020 | Q64 | 1 | 1 |
| 2017 | Q128 | 0 | 1 |
| 2016 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2015 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2014 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2013 | Q128 | 0 | 1 |
| 2012 | Q128 | 0 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2014–2026 · 69 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 105 | 748 gemów serwisowych | 0,1 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 253 | 748 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 3112 | 4937 punktów serwisowych | 63% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 1866 | 3112 pierwszych serwisów w korcie | 60% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 810 | 1825 drugich serwisów | 44% |
| Wygrane punkty serwisowe | 2676 | 4937 punktów serwisowych | 54% |
| Punkty przegrane w returnie | 2053 | 4917 punktów returnu | 42% |
| Obronione break pointy | 310 | 603 break pointów | 51% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Więcej tenisistów: Australia
Wszystkie →Najczęstsze pytania · Storm HunterNajczęstsze pytania
Ile mierzy Storm Hunter?
Storm Hunter mierzy 1,66 m.
Ile waży Storm Hunter?
Storm Hunter waży 59 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodziła się Storm Hunter?
Storm Hunter urodziła się 11 sierpnia 1994 i ma 32 lata.
Skąd pochodzi Storm Hunter?
Storm Hunter to Australijka.
Czy Storm Hunter jest praworęczna, czy leworęczna?
Storm Hunter jest leworęczna.
Kto jest trenerem: Storm Hunter?
Storm Hunter — trener: Nicole Pratt.
Jak gra Storm Hunter na mączce?
Storm Hunter wygrywa 49% meczów na mączce (19–20).
Jak gra Storm Hunter na twardej?
Storm Hunter ma na twardej bilans 72–64 (53% zwycięstw).