
Maddison Inglis: ranking, terminarz i statystyki
Maddison Inglis to Australijka, zawodowa tenisistka, urodzona 14 stycznia 1998. Inglis występuje w cyklu WTA i jest praworęczna. Mierzy 1,71 m. Inglis: najlepszy bilans na twardej (47%, 55–63); na trawie — 44%, 11–14, na mączce — 26%, 6–17.
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Maddison Inglis), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Inglis wygrywa 14 z ostatnich 30 pierwszych setów
Inglis wygrywa 7 z 10 setów decydujących
Inglis wygrywa 7 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 167 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na twardej: 7 porażek w 20 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na twardej: 10 porażek w 26 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: twarda 47%, trawa 44%.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Inglis) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
1 finał · 0 tytułów · 1 przegranyBrak finałów głównego cyklu WTA w naszych danych (Maddison Inglis): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu WTA liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 166 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Inglis; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Inglis | 933 |
|---|---|
| Rywale | 1334 |
Podwójne błędy serwisowe
| Inglis | 1538 |
|---|---|
| Rywale | 1812 |
Pierwszy serwis w korcie
| Inglis | 65% 20 863 / 32 229 |
|---|---|
| Rywale | 62% 20 939 / 33 598 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Inglis | 63% 13 171 / 20 863 |
|---|---|
| Rywale | 62% 12 897 / 20 939 |
Wykorzystane break pointy
| Inglis | 47% 1881 / 3980 |
|---|---|
| Rywale | 48% 1671 / 3517 |
Obronione break pointy
| Inglis | 52% 1846 / 3517 |
|---|---|
| Rywale | 53% 2099 / 3980 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Inglis | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 63% | 67% |
| 2025 | 68% | 66% |
| 2024 | 67% | 59% |
| 2023 | 63% | 62% |
| 2022 | 62% | 64% |
| 2021 | 61% | 65% |
| 2020 | 59% | 62% |
| 2019 | 63% | 58% |
| 2018 | 57% | 60% |
| 2016 | 51% | 75% |
| Kariera | 64% | 62% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 5–7 | 42% | 0 |
| WTA 1000 | 0–1 | 0% | 0 |
| WTA 500 | 3–12 | 20% | 0 |
| WTA 250 | 2–4 | 33% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 1–4 | 20% | — |
| Cykl główny | 11–28 | 28% | 2 |
| Challenger | 10–18 | 36% | 0 |
| ITF / Futures | 149–79 | 65% | 5 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 15–14 · 52% zwycięstw · 29 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 8–5 (62%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 2–0 (100%) |
| 1/32 finału | 1–1 (50%) |
| 1/16 finału | 3–5 (38%) |
| 1/8 finału | 1–2 (33%) |
| Półfinał | 1–0 (100%) |
| Finał | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 13–9 (59%) |
|---|---|
| Mączka | 0–2 (0%) |
| Trawa | 2–3 (40%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 5–4 (56%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 3–3 (50%) |
| Cykl główny | 2–1 (67%) |
| Challenger | 5–6 (45%) |
Ranking rywala
| Z top 5 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 10 | 0–1 (0%) |
| Z top 20 | 0–2 (0%) |
| Z top 50 | 1–3 (25%) |
| Z top 100 | 4–4 (50%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11–9 | 0–2 | 2–3 | · | 13–14 |
| 2025 | 32–24 | 1–2 | 2–3 | · | 35–29 |
| 2024 | 36–18 | · | 9–4 | 1–2 | 46–24 |
| 2023 | 23–16 | 4–3 | 8–5 | · | 35–24 |
| 2022 | 18–16 | 0–5 | 5–3 | · | 23–24 |
| 2021 | 11–13 | 4–5 | 1–3 | 0–2 | 16–23 |
| 2020 | 11–4 | 0–2 | · | · | 11–6 |
| 2019 | 49–14 | 6–3 | 5–3 | 1–2 | 61–22 |
| 2018 | 34–20 | 3–2 | 2–1 | · | 39–23 |
| 2017 | 8–10 | 2–1 | 1–1 | · | 11–12 |
| 2016 | 16–14 | 2–2 | 2–1 | 2–1 | 22–18 |
| 2015 | 4–6 | · | · | · | 4–6 |
| 2014 | 3–3 | · | · | · | 3–3 |
| 2013 | 7–4 | · | · | · | 7–4 |
| Kariera | 263–171 61% | 22–27 45% | 37–27 58% | 4–7 36% | 326–232 58% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Australian Open · Edycje: 11 · Bilans: 13–11 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1/8 finału | 6 | 1 |
| 2025 | Q32 | 2 | 1 |
| 2024 | Q32 | 2 | 1 |
| 2023 | Q128 | 0 | 1 |
| 2022 | 1/16 finału | 2 | 1 |
| 2021 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2020 | Q64 | 1 | 1 |
| 2019 | Q128 | 0 | 1 |
| 2016 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2015 | Q128 | 0 | 1 |
| 2014 | Q128 | 0 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2016–2026 · 36 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 62 | 400 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 108 | 400 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 1633 | 2531 punktów serwisowych | 65% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 971 | 1633 pierwszych serwisów w korcie | 59% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 411 | 898 drugich serwisów | 46% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1382 | 2531 punktów serwisowych | 55% |
| Punkty przegrane w returnie | 985 | 2555 punktów returnu | 39% |
| Obronione break pointy | 150 | 308 break pointów | 49% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Więcej tenisistów: Australia
Wszystkie →Najczęstsze pytania · Maddison InglisNajczęstsze pytania
Ile mierzy Maddison Inglis?
Maddison Inglis mierzy 1,71 m.
Kiedy urodziła się Maddison Inglis?
Maddison Inglis urodziła się 14 stycznia 1998 i ma 28 lat.
Skąd pochodzi Maddison Inglis?
Maddison Inglis to Australijka.
Czy Maddison Inglis jest praworęczna, czy leworęczna?
Maddison Inglis jest praworęczna.
Jak gra Maddison Inglis na twardej?
Maddison Inglis wygrywa 47% meczów na twardej (55–63).