
Harmony Tan: ranking, terminarz i statystyki
Harmony Tan to Francuzka, zawodowa tenisistka, urodzona 11 września 1997. Tan występuje w cyklu WTA i jest praworęczna. Mierzy 1,71 m. Tan ma na trawie bilans 16–10 (62%), lepszy niż na twardej (44%) i na mączce (41%).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Harmony Tan), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Tan wygrywa 17 z ostatnich 30 pierwszych setów
Tan wygrywa 6 z 11 setów decydujących
Tan wygrywa 60% meczów na trawie
Tan wygrywa 5 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 223 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na trawie: 2 porażki w 8 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na trawie: 2 porażki w 8 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Wyraźnie najlepiej na trawie: 10 porażek w 26 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Tan) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 179 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Tan; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Tan | 1243 |
|---|---|
| Rywale | 610 |
Podwójne błędy serwisowe
| Tan | 1336 |
|---|---|
| Rywale | 1931 |
Pierwszy serwis w korcie
| Tan | 58% 22 831 / 39 654 |
|---|---|
| Rywale | 63% 24 525 / 38 632 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Tan | 63% 14 416 / 22 831 |
|---|---|
| Rywale | 59% 14 478 / 24 525 |
Wykorzystane break pointy
| Tan | 49% 2435 / 4927 |
|---|---|
| Rywale | 46% 2165 / 4745 |
Obronione break pointy
| Tan | 54% 2580 / 4745 |
|---|---|
| Rywale | 51% 2492 / 4927 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Tan | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 67% | 62% |
| 2025 | 66% | 59% |
| 2024 | 67% | 62% |
| 2023 | 65% | 60% |
| 2022 | 62% | 62% |
| 2021 | 64% | 57% |
| 2020 | 64% | 59% |
| 2019 | 63% | 57% |
| 2018 | 62% | 59% |
| 2017 | 55% | 59% |
| 2016 | 57% | 62% |
| Kariera | 64% | 60% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 5–9 | 36% | 0 |
| WTA 1000 | 0–2 | 0% | 0 |
| WTA 500 | 2–4 | 33% | 0 |
| WTA 250 | 0–10 | 0% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 5–6 | 45% | — |
| Cykl główny | 12–31 | 28% | 0 |
| Challenger | 21–27 | 44% | 0 |
| ITF / Futures | 194–135 | 59% | 8 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 26–18 · 59% zwycięstw · 44 mecze
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 9–9 (50%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 10–5 (67%) |
| 1/8 finału | 5–4 (56%) |
| Półfinał | 1–0 (100%) |
| Finał | 1–0 (100%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 6–6 (50%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 10–5 (67%) |
| Mączka | 4–5 (44%) |
| Trawa | 6–2 (75%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 5–4 (56%) |
|---|---|
| Cykl główny | 1–2 (33%) |
| Challenger | 20–12 (63%) |
Ranking rywala
| Z top 50 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 100 | 1–3 (25%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6–5 | 4–5 | 6–2 | 10–5 | 26–17 |
| 2025 | 31–16 | 2–3 | 2–3 | 19–7 | 54–29 |
| 2024 | 3–8 | 5–7 | 9–3 | 8–6 | 25–24 |
| 2023 | 21–13 | 2–5 | 1–1 | 10–7 | 34–26 |
| 2022 | 14–15 | 3–10 | 6–3 | 1–4 | 24–32 |
| 2021 | 15–7 | 12–8 | 1–1 | 10–4 | 38–20 |
| 2020 | 7–3 | 3–5 | · | 9–6 | 19–14 |
| 2019 | 8–8 | 9–12 | · | 16–7 | 33–27 |
| 2018 | 0–2 | 12–11 | · | 16–8 | 28–21 |
| 2017 | 8–4 | 9–18 | · | 13–8 | 30–30 |
| 2016 | 8–8 | 34–15 | · | 5–4 | 47–27 |
| 2015 | 4–5 | 11–14 | · | 0–4 | 15–23 |
| 2014 | 9–8 | 8–6 | · | 6–7 | 23–21 |
| 2013 | 3–4 | 12–9 | · | 2–2 | 17–15 |
| 2012 | · | 8–5 | · | · | 8–5 |
| Kariera | 137–106 56% | 134–133 50% | 25–13 66% | 125–79 61% | 421–331 56% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Roland Garros · Edycje: 10 · Bilans: 6–11 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | Finał | 2 | 1 |
| 2024 | Q64 | 1 | 1 |
| 2023 | Q128 | 0 | 1 |
| 2022 | 1/64 finału | 0 | 2 |
| 2021 | 1/32 finału | 1 | 1 |
| 2020 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2019 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2018 | Q32 | 2 | 1 |
| 2017 | Q128 | 0 | 1 |
| 2015 | Q128 | 0 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2018–2026 · 42 zsumowane mecze w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 65 | 408 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 117 | 408 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 1589 | 2802 punktów serwisowych | 57% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 956 | 1589 pierwszych serwisów w korcie | 60% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 512 | 1213 drugich serwisów | 42% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1468 | 2802 punktów serwisowych | 52% |
| Punkty przegrane w returnie | 1082 | 2604 punktów returnu | 42% |
| Obronione break pointy | 190 | 373 break pointów | 51% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Harmony TanNajczęstsze pytania
Ile mierzy Harmony Tan?
Harmony Tan mierzy 1,71 m.
Kiedy urodziła się Harmony Tan?
Harmony Tan urodziła się 11 września 1997 i ma 29 lat.
Skąd pochodzi Harmony Tan?
Harmony Tan to Francuzka.
Czy Harmony Tan jest praworęczna, czy leworęczna?
Harmony Tan jest praworęczna.
Jak gra Harmony Tan na mączce?
Harmony Tan ma na mączce bilans 28–40 (41% zwycięstw).
Jak gra Harmony Tan na twardej?
Harmony Tan: bilans na twardej to 37–48, czyli 44% zwycięstw.