
Filip Misolic: ranking, terminarz i statystyki
Filip Misolic to Austriak, zawodowy tenisista, urodzony 8 sierpnia 2001. Misolic występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,80 m i waży 75 kg. Misolic: bilans na mączce jest lepszy (64%, 109–61) niż na twardej (41%, 32–46).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Filip Misolic), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Misolic przegrywa 3 mecze z rzędu
Misolic wygrywa 12 z ostatnich 30 pierwszych setów
Misolic wygrywa 4 z 13 setów decydujących
Misolic wygrywa 63% meczów na mączce
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 100 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKariera · 2019 – dziśWyraźnie najlepiej na mączce: 5 porażek w 7 meczach w sezonie 2026.
Zbliżony odsetek zwycięstw w ostatnich 12 miesiącach: mączka 29%, twarda 21%.
Wyraźnie najlepiej na mączce: 61 porażek w 170 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Misolic) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera · 2019 – dziś
Przegląd kariery
2019 – dziśTytuły i finały
7 finałów · 4 tytuły · 3 przegrane1 finał w głównym cyklu: 0 wygranych i 1 przegrany. Pogrupowane według rangi, jaką turniej miał w roku finału.
Ukryj finały ▴
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu ATP liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 256 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Misolic; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Misolic | 929 |
|---|---|
| Rywale | 1284 |
Podwójne błędy serwisowe
| Misolic | 821 |
|---|---|
| Rywale | 809 |
Pierwszy serwis w korcie
| Misolic | 58% 13 686 / 23 396 |
|---|---|
| Rywale | 62% 14 022 / 22 786 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Misolic | 68% 9287 / 13 686 |
|---|---|
| Rywale | 67% 9353 / 14 022 |
Wykorzystane break pointy
| Misolic | 43% 1008 / 2324 |
|---|---|
| Rywale | 40% 914 / 2303 |
Obronione break pointy
| Misolic | 60% 1389 / 2303 |
|---|---|
| Rywale | 57% 1316 / 2324 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Misolic | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 65% | 69% |
| 2025 | 69% | 67% |
| 2024 | 67% | 70% |
| 2023 | 68% | 67% |
| 2022 | 68% | 66% |
| 2021 | 68% | 63% |
| 2020 | 64% | 66% |
| 2019 | 58% | 64% |
| Kariera | 68% | 66% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 3–5 | 38% | 0 |
| ATP Masters 1000 | 1–2 | 33% | 0 |
| ATP 250 | 12–12 | 50% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 2–2 | 50% | — |
| Cykl główny | 18–21 | 46% | 0 |
| Challenger | 76–56 | 58% | 4 |
| ITF / Futures | 50–20 | 71% | 6 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 3–10 · 23% zwycięstw · 13 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 2–6 (25%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 0–2 (0%) |
| 1/16 finału | 1–2 (33%) |
| 1/8 finału | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 1–5 (17%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 0–1 (0%) |
| Mączka | 2–4 (33%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 0–2 (0%) |
|---|---|
| Cykl główny | 1–2 (33%) |
| Challenger | 2–6 (25%) |
Ranking rywala
| Z top 20 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 50 | 0–2 (0%) |
| Z top 100 | 0–2 (0%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1–5 | 1–1 | · | 0–1 | 2–7 |
| 2025 | 8–7 | 36–11 | 3–1 | 6–9 | 53–28 |
| 2024 | 1–4 | 15–16 | · | 0–2 | 16–22 |
| 2023 | 6–9 | 25–13 | 0–1 | 8–5 | 39–28 |
| 2022 | 5–4 | 31–12 | 0–1 | 0–1 | 36–18 |
| 2021 | 0–1 | 44–13 | · | 2–2 | 46–16 |
| 2020 | 1–2 | 14–9 | · | 3–1 | 18–12 |
| 2019 | · | 4–5 | · | · | 4–5 |
| 2016 | · | 0–1 | · | · | 0–1 |
| Kariera | 22–32 41% | 170–81 68% | 3–3 50% | 19–21 48% | 214–137 61% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Roland Garros · Edycje: 3 · Bilans: 10–3 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1/16 finału | 5 | 1 |
| 2024 | 1/32 finału | 4 | 1 |
| 2023 | Q64 | 1 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2022–2026 · 37 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 165 | 493 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 110 | 493 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 2014 | 3298 punktów serwisowych | 61% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 1390 | 2014 pierwszych serwisów w korcie | 69% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 604 | 1284 drugich serwisów | 47% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1994 | 3298 punktów serwisowych | 60% |
| Punkty przegrane w returnie | 1090 | 3065 punktów returnu | 36% |
| Obronione break pointy | 214 | 341 break pointów | 63% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Filip MisolicNajczęstsze pytania
Ile mierzy Filip Misolic?
Filip Misolic mierzy 1,80 m.
Ile waży Filip Misolic?
Filip Misolic waży 75 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodził się Filip Misolic?
Filip Misolic urodził się 8 sierpnia 2001 i ma 25 lat.
Skąd pochodzi Filip Misolic?
Filip Misolic to Austriak.
Czy Filip Misolic jest praworęczny, czy leworęczny?
Filip Misolic jest praworęczny.
Jak gra Filip Misolic na mączce?
Filip Misolic ma na mączce bilans 109–61 (64% zwycięstw).
Jak gra Filip Misolic na twardej?
Filip Misolic: bilans na twardej to 32–46, czyli 41% zwycięstw.