
Mayar Sherif: ranking, terminarz i statystyki
Mayar Sherif to zawodowa tenisistka (kraj: Egipt), urodzona 5 maja 1996. Sherif występuje w cyklu WTA i jest praworęczna. Mierzy 1,80 m. Sherif ma na koncie 3 tytuły w głównym cyklu (gra pojedyncza). W gronie tenisistek WTA (powyżej 30 lat) Sherif zajmuje nr 14. Sherif gra lepiej na mączce (71%, 154–63) niż na twardej (31%, 30–66).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Mayar Sherif), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Sherif przegrywa 4 mecze z rzędu
Sherif wygrywa 21 z ostatnich 30 pierwszych setów
Sherif wygrywa 6 z 7 setów decydujących
Sherif wygrywa 69% meczów na mączce
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 156 meczów z naszych danych. Metodologia
Percentyl od 0 do 100 na tle tenisistów z aktualnym rankingiem, skorygowany o poziom rywali z ostatnich 52 tygodni. Oceny dla nawierzchni to percentyle w obrębie każdej nawierzchni i nie porównuje się ich wprost. Składowe też są percentylami; asy opisują styl gry i nie wchodzą do oceny. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na mączce: 12 porażek w 45 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na mączce: 15 porażek w 58 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Wyraźnie najlepiej na mączce: 63 porażki w 217 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Sherif) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 14 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
18 finałów · 11 tytułów · 7 przegranych5 finałów w głównym cyklu: 3 wygrane i 2 przegrane. Pogrupowane według rangi, jaką turniej miał w roku finału.
Najlepsze wyniki z naszych danych z mniej więcej ostatnich 12 miesięcy; do rankingu WTA liczy się 18 najlepszych wyników. Sumy wynikają z naszych danych i mogą różnić się od oficjalnego rankingu, który ma obowiązkowe turnieje i wlicza Finals.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 323 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Sherif; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Sherif | 884 |
|---|---|
| Rywale | 655 |
Podwójne błędy serwisowe
| Sherif | 727 |
|---|---|
| Rywale | 1594 |
Pierwszy serwis w korcie
| Sherif | 73% 23 030 / 31 654 |
|---|---|
| Rywale | 65% 20 907 / 32 261 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Sherif | 62% 14 329 / 23 030 |
|---|---|
| Rywale | 60% 12 533 / 20 907 |
Wykorzystane break pointy
| Sherif | 46% 1870 / 4066 |
|---|---|
| Rywale | 43% 1430 / 3352 |
Obronione break pointy
| Sherif | 57% 1922 / 3352 |
|---|---|
| Rywale | 54% 2196 / 4066 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Sherif | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 58% | 59% |
| 2025 | 60% | 59% |
| 2024 | 61% | 58% |
| 2023 | 62% | 64% |
| 2022 | 64% | 61% |
| 2021 | 64% | 62% |
| 2020 | 63% | 59% |
| 2019 | 65% | 58% |
| Kariera | 62% | 60% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 5–20 | 20% | 0 |
| WTA 1000 | 16–18 | 47% | 1 |
| WTA 500 | 9–15 | 38% | 1 |
| WTA 250 | 17–19 | 47% | 1 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 12–18 | 40% | — |
| Cykl główny | 59–90 | 40% | 5 |
| Challenger | 106–36 | 75% | 0 |
| ITF / Futures | 130–46 | 74% | 15 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 33–18 · 65% zwycięstw · 51 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 10–3 (77%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 1–2 (33%) |
| 1/32 finału | 0–2 (0%) |
| 1/16 finału | 11–5 (69%) |
| 1/8 finału | 6–4 (60%) |
| Półfinał | 3–3 (50%) |
| Finał | 3–0 (100%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 1–4 (20%) |
|---|---|
| Twarda (hala) | 0–1 (0%) |
| Mączka | 32–12 (73%) |
| Trawa | 0–1 (0%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 4–4 (50%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 1–1 (50%) |
| Cykl główny | 8–4 (67%) |
| Challenger | 20–9 (69%) |
Ranking rywala
| Z top 5 | 0–1 (0%) |
|---|---|
| Z top 10 | 0–1 (0%) |
| Z top 20 | 0–1 (0%) |
| Z top 50 | 0–3 (0%) |
| Z top 100 | 6–6 (50%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1–3 | 32–12 | 0–1 | 0–1 | 33–17 |
| 2025 | 1–6 | 35–16 | 0–2 | 0–2 | 36–26 |
| 2024 | 0–6 | 36–16 | 0–1 | · | 36–23 |
| 2023 | 4–12 | 24–10 | 1–2 | 1–1 | 30–25 |
| 2022 | 1–12 | 26–5 | · | · | 27–17 |
| 2021 | 10–11 | 26–10 | 1–1 | · | 37–22 |
| 2020 | 2–5 | 24–5 | · | · | 26–10 |
| 2019 | 23–6 | 45–11 | · | · | 68–17 |
| 2017 | 16–6 | · | · | · | 16–6 |
| 2014 | 1–5 | 0–2 | · | · | 1–7 |
| 2013 | 14–8 | 22–9 | · | · | 36–17 |
| 2012 | 0–1 | 0–2 | · | · | 0–3 |
| 2010 | · | 1–2 | · | · | 1–2 |
| Kariera | 73–81 47% | 271–100 73% | 2–7 22% | 1–4 20% | 347–192 64% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Colina 125 · Edycje: 4 · Bilans: 12–3 · Tytuły: 1
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2025 | Półfinał | 3 | 1 |
| 2024 | Półfinał | 3 | 1 |
| 2023 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2022 | Tytuł | 5 | 0 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2020–2026 · 128 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 238 | 1371 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 205 | 1371 gemów serwisowych | 0,1 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 6672 | 9151 punktów serwisowych | 73% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 4002 | 6672 pierwszych serwisów w korcie | 60% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 1136 | 2478 drugich serwisów | 46% |
| Wygrane punkty serwisowe | 5138 | 9150 punktów serwisowych | 56% |
| Punkty przegrane w returnie | 3642 | 8983 punktów returnu | 41% |
| Obronione break pointy | 619 | 1097 break pointów | 56% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Mayar SherifNajczęstsze pytania
Ile mierzy Mayar Sherif?
Mayar Sherif mierzy 1,80 m.
Kiedy urodziła się Mayar Sherif?
Mayar Sherif urodziła się 5 maja 1996 i ma 30 lat.
Skąd pochodzi Mayar Sherif?
Mayar Sherif: kraj — Egipt.
Czy Mayar Sherif jest praworęczna, czy leworęczna?
Mayar Sherif jest praworęczna.
Jak gra Mayar Sherif na mączce?
Mayar Sherif ma na mączce bilans 154–63 (71% zwycięstw).
Jak gra Mayar Sherif na twardej?
Mayar Sherif: bilans na twardej to 30–66, czyli 31% zwycięstw.