
Jil Teichmann: ranking, terminarz i statystyki
Jil Teichmann to Szwajcarka, zawodowa tenisistka, urodzona 15 lipca 1997. Teichmann występuje w cyklu WTA i jest leworęczna. Mierzy 1,70 m. Teichmann ma na koncie 2 tytuły w głównym cyklu (gra pojedyncza). Teichmann ma podobny bilans na mączce (56%, 77–60) i na twardej (52%, 109–102).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Jil Teichmann), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Teichmann wygrywa 19 z ostatnich 30 pierwszych setów
Teichmann wygrywa 4 z 8 setów decydujących
Teichmann wygrywa 59% meczów na mączce
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 240 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWiększość meczów w sezonie 2026 rozegrano na mączce: 9–6.
Większość meczów w ostatnich 12 miesiącach rozegrano na mączce: 9–6.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: mączka 56%, twarda 52%.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Teichmann) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Statystyki sezonu
2026 · 8 meczów · na tle średniej Top 100Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
7 finałów · 4 tytuły · 3 przegrane5 finałów w głównym cyklu: 2 wygrane i 3 przegrane. Pogrupowane według rangi, jaką turniej miał w roku finału.
Ukryj finały ▴
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 373 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Teichmann; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Teichmann | 1028 |
|---|---|
| Rywale | 858 |
Podwójne błędy serwisowe
| Teichmann | 1673 |
|---|---|
| Rywale | 1773 |
Pierwszy serwis w korcie
| Teichmann | 62% 22 471 / 36 422 |
|---|---|
| Rywale | 64% 23 452 / 36 916 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Teichmann | 63% 14 083 / 22 467 |
|---|---|
| Rywale | 60% 14 154 / 23 405 |
Wykorzystane break pointy
| Teichmann | 48% 2125 / 4461 |
|---|---|
| Rywale | 45% 1909 / 4226 |
Obronione break pointy
| Teichmann | 55% 2317 / 4226 |
|---|---|
| Rywale | 52% 2336 / 4461 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Teichmann | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 59% | 59% |
| 2025 | 64% | 63% |
| 2024 | 63% | 57% |
| 2023 | 63% | 64% |
| 2022 | 63% | 63% |
| 2021 | 63% | 64% |
| 2020 | 62% | 60% |
| 2019 | 62% | 60% |
| 2018 | 63% | 61% |
| 2017 | 61% | 62% |
| 2016 | 63% | 66% |
| Kariera | 63% | 61% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 11–20 | 35% | 0 |
| WTA 1000 | 12–18 | 40% | 0 |
| WTA 500 | 31–26 | 54% | 1 |
| WTA 250 | 29–34 | 46% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 18–11 | 62% | — |
| Cykl główny | 101–109 | 48% | 2 |
| Challenger | 33–22 | 60% | 0 |
| ITF / Futures | 59–38 | 61% | 2 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 12–8 · 60% zwycięstw · 20 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 4–4 (50%) |
|---|---|
| 1/64 finału | 1–0 (100%) |
| 1/32 finału | 1–0 (100%) |
| 1/16 finału | 4–1 (80%) |
| 1/8 finału | 2–2 (50%) |
| Półfinał | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 2–1 (67%) |
|---|---|
| Mączka | 9–6 (60%) |
| Trawa | 1–1 (50%) |
Ranga turnieju
| Grand Slam | 4–2 (67%) |
|---|---|
| Masters 1000 | 1–1 (50%) |
| Cykl główny | 3–1 (75%) |
| Challenger | 4–4 (50%) |
Ranking rywala
| Z top 10 | 1–1 (50%) |
|---|---|
| Z top 20 | 1–1 (50%) |
| Z top 50 | 3–1 (75%) |
| Z top 100 | 5–2 (71%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2–1 | 9–6 | 1–1 | · | 12–8 |
| 2025 | 8–5 | 11–14 | 0–1 | 4–1 | 23–21 |
| 2024 | 6–6 | 31–10 | 0–1 | 2–5 | 39–22 |
| 2023 | 12–14 | 8–9 | 3–4 | 1–2 | 24–29 |
| 2022 | 11–14 | 11–4 | 0–3 | 3–3 | 25–24 |
| 2021 | 18–11 | 3–5 | 0–1 | 3–3 | 24–20 |
| 2020 | 10–8 | 2–3 | · | 4–2 | 16–13 |
| 2019 | 4–10 | 25–6 | 1–3 | 3–5 | 33–24 |
| 2018 | 11–9 | 12–11 | · | 4–4 | 27–24 |
| 2017 | 5–7 | 34–18 | · | 2–1 | 41–26 |
| 2016 | 6–7 | 38–16 | · | · | 44–23 |
| 2015 | 6–3 | 17–10 | · | 1–5 | 24–18 |
| 2014 | 6–4 | 7–3 | · | 1–1 | 14–8 |
| 2013 | · | 10–4 | · | 2–2 | 12–6 |
| 2012 | · | · | · | 1–1 | 1–1 |
| Kariera | 105–99 51% | 218–119 65% | 5–14 26% | 31–35 47% | 359–267 57% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Roland Garros · Edycje: 9 · Bilans: 11–9 · Tytuły: 0
Strona turnieju →| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | 1/8 finału | 3 | 1 |
| 2025 | 1/32 finału | 1 | 1 |
| 2024 | Q32 | 2 | 1 |
| 2023 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2022 | 1/8 finału | 3 | 1 |
| 2020 | 1/64 finału | 0 | 1 |
| 2019 | Q128 | 0 | 1 |
| 2018 | Q128 | 0 | 1 |
| 2017 | Q32 | 2 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2016–2026 · 205 zsumowanych meczów w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 459 | 2200 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 665 | 2200 gemów serwisowych | 0,3 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 8897 | 14 441 punktów serwisowych | 62% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 5574 | 8893 pierwszych serwisów w korcie | 63% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 2584 | 5574 drugich serwisów | 46% |
| Wygrane punkty serwisowe | 8158 | 14 467 punktów serwisowych | 56% |
| Punkty przegrane w returnie | 6296 | 14 476 punktów returnu | 43% |
| Obronione break pointy | 904 | 1673 break pointów | 54% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Jil TeichmannNajczęstsze pytania
Ile mierzy Jil Teichmann?
Jil Teichmann mierzy 1,70 m.
Kiedy urodziła się Jil Teichmann?
Jil Teichmann urodziła się 15 lipca 1997 i ma 29 lat.
Skąd pochodzi Jil Teichmann?
Jil Teichmann to Szwajcarka.
Czy Jil Teichmann jest praworęczna, czy leworęczna?
Jil Teichmann jest leworęczna.
Jak gra Jil Teichmann na mączce?
Jil Teichmann wygrywa 56% meczów na mączce (77–60).
Jak gra Jil Teichmann na twardej?
Jil Teichmann ma na twardej bilans 109–102 (52% zwycięstw).