
Ergi Kirkin: ranking, terminarz i statystyki
Ergi Kirkin to zawodowy tenisista (kraj: Turcja), urodzony 27 stycznia 1999. Kirkin występuje w cyklu ATP i jest praworęczny. Mierzy 1,80 m. Kirkin gra lepiej na mączce (49%, 58–60) niż na twardej (41%, 40–57).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Ergi Kirkin), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Kirkin wygrywa 14 z ostatnich 30 pierwszych setów
Kirkin wygrywa 4 z 8 setów decydujących
Kirkin wygrywa 5 z ostatnich 10 meczów
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 209 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
Sezon 2026Ostatnie 12 miesięcyKarieraWyraźnie najlepiej na twardej: 4 porażki w 10 meczach w sezonie 2026.
Wyraźnie najlepiej na twardej: 4 porażki w 10 meczach w ostatnich 12 miesiącach.
Zbliżony odsetek zwycięstw w karierze: mączka 49%, twarda 41%.
Ranking i prognoza
Ranking ATP · nie EloATP · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Kirkin) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Bieżący sezonWyniki
Rozkład sezonu
2026 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2026Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
1 finał · 1 tytuł · 0 przegranychBrak finałów głównego cyklu ATP w naszych danych (Ergi Kirkin): albo żaden jeszcze się nie odbył, albo go nie mamy.
Ukryj finały ▴
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 220 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Kirkin; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Kirkin | 1453 |
|---|---|
| Rywale | 1201 |
Podwójne błędy serwisowe
| Kirkin | 1314 |
|---|---|
| Rywale | 1471 |
Pierwszy serwis w korcie
| Kirkin | 57% 20 772 / 36 485 |
|---|---|
| Rywale | 62% 22 384 / 36 320 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Kirkin | 67% 13 862 / 20 772 |
|---|---|
| Rywale | 64% 14 239 / 22 384 |
Wykorzystane break pointy
| Kirkin | 47% 1879 / 4011 |
|---|---|
| Rywale | 43% 1681 / 3885 |
Obronione break pointy
| Kirkin | 57% 2204 / 3885 |
|---|---|
| Rywale | 53% 2132 / 4011 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Kirkin | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 72% | 66% |
| 2025 | 66% | 68% |
| 2024 | 69% | 66% |
| 2023 | 68% | 64% |
| 2022 | 70% | 64% |
| 2021 | 66% | 64% |
| 2020 | 65% | 63% |
| 2019 | 64% | 58% |
| 2018 | 64% | 71% |
| 2016 | 51% | 71% |
| Kariera | 67% | 64% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| ATP 250 | 0–2 | 0% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 3–1 | 75% | — |
| Cykl główny | 3–3 | 50% | 0 |
| Challenger | 44–70 | 39% | 1 |
| ITF / Futures | 175–79 | 69% | 14 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 32–24 · 57% zwycięstw · 56 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 14–9 (61%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 4–7 (36%) |
| 1/8 finału | 2–3 (40%) |
| Półfinał | 1–0 (100%) |
| Finał | 0–1 (0%) |
Nawierzchnia
| Twarda | 18–10 (64%) |
|---|---|
| Mączka | 14–14 (50%) |
Ranga turnieju
| Challenger | 15–13 (54%) |
|---|---|
| ITF / Futures | 17–11 (61%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17–9 | 14–14 | · | · | 31–23 |
| 2025 | 16–12 | 7–8 | · | 5–3 | 28–23 |
| 2024 | 18–5 | 29–20 | · | 2–5 | 49–30 |
| 2023 | 3–4 | 39–15 | · | 5–7 | 47–26 |
| 2022 | 3–5 | 27–19 | · | 4–4 | 34–28 |
| 2021 | 4–8 | 29–16 | · | 2–3 | 35–27 |
| 2020 | 14–3 | 2–2 | · | 2–3 | 18–8 |
| 2019 | 7–3 | 28–10 | 0–1 | 1–1 | 36–15 |
| 2018 | 13–11 | 17–12 | 1–1 | · | 31–24 |
| 2017 | 0–2 | 8–8 | · | · | 8–10 |
| 2016 | · | 0–3 | · | · | 0–3 |
| 2015 | 0–1 | 1–1 | · | · | 1–2 |
| 2014 | 0–1 | · | · | · | 0–1 |
| Kariera | 95–64 60% | 201–128 61% | 1–2 33% | 21–26 45% | 318–220 59% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
M15 Monastir · Edycje: 4 · Bilans: 13–4 · Tytuły: 0
| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2026 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2025 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
| 2024 | Finał | 7 | 1 |
| 2023 | Ćwierćfinał | 2 | 1 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2019–2023 · 3 zsumowane mecze w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 7 | 33,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 7 | 33,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 123 | 225 punktów serwisowych | 55% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 74 | 123 pierwszych serwisów w korcie | 60% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 43 | 102 drugich serwisów | 42% |
| Wygrane punkty serwisowe | 117 | 225 punktów serwisowych | 52% |
| Punkty przegrane w returnie | 78 | 211 punktów returnu | 37% |
| Obronione break pointy | 17 | 33 break pointów | 52% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Ergi KirkinNajczęstsze pytania
Ile mierzy Ergi Kirkin?
Ergi Kirkin mierzy 1,80 m.
Kiedy urodził się Ergi Kirkin?
Ergi Kirkin urodził się 27 stycznia 1999 i ma 27 lat.
Skąd pochodzi Ergi Kirkin?
Ergi Kirkin: kraj — Turcja.
Czy Ergi Kirkin jest praworęczny, czy leworęczny?
Ergi Kirkin jest praworęczny.
Jak gra Ergi Kirkin na mączce?
Ergi Kirkin ma na mączce bilans 58–60 (49% zwycięstw).
Jak gra Ergi Kirkin na twardej?
Ergi Kirkin: bilans na twardej to 40–57, czyli 41% zwycięstw.