
Paula Ormaechea: ranking, terminarz i statystyki
Paula Ormaechea to Argentynka, zawodowa tenisistka, urodzona 28 września 1992. Ormaechea występuje w cyklu WTA i jest praworęczna. Mierzy 1,70 m i waży 57 kg. Ormaechea gra lepiej na mączce (55%, 67–54) niż na twardej (36%, 20–36).
Ta strona zbiera kalendarz meczów (Paula Ormaechea), ostatnie wyniki, aktualną formę i bilans na poszczególnych nawierzchniach. Każdy mecz prowadzi do bezpośrednich pojedynków (H2H) i zapowiedzi, a wyniki są aktualizowane na żywo w trakcie gry.
Aktualna forma
Sezon 20262026Ormaechea wygrywa 12 z ostatnich 30 pierwszych setów
Ormaechea wygrywa 4 z 5 setów decydujących
Ormaechea wygrywa 55% meczów na mączce
Oceny i mocne strony
Oceny Umpiry · aktualizowane codziennieJak radzi sobie w kluczowych momentach, na podstawie 136 meczów z naszych danych. Metodologia
Wyniki według nawierzchniNawierzchnie
KarieraWyraźnie najlepiej na mączce: 54 porażki w 121 meczach w karierze.
Ranking i prognoza
Ranking WTA · nie EloWTA · nie EloOstatnie wyniki
Ostatnie 5Poza teraźniejszością · rywale i karieraPoza teraźniejszością
Rywale
Najwięcej pojedynkówRywale z największą liczbą pojedynków. Bilans to zwycięstwa i porażki (Ormaechea) we wszystkich meczach, które mamy, bez kwalifikacji.
Sezon
Zakończony sezonWyniki
Rozkład sezonu
2025 · według rangi turnieju, nawierzchni, rywala i setów2025Kariera
Przegląd kariery
Tytuły i finały
2 finały · 0 tytułów · 2 przegrane1 finał w głównym cyklu: 0 wygranych i 1 przegrany. Pogrupowane według rangi, jaką turniej miał w roku finału.
Więcej statystyk kariery
Serwis i return w karierze
Sumy bezwzględne z 188 zarejestrowanych meczów. Na zielono: Ormaechea; na szaro: ta sama statystyka rywali.
Asy serwisowe
| Ormaechea | 626 |
|---|---|
| Rywale | 915 |
Podwójne błędy serwisowe
| Ormaechea | 1316 |
|---|---|
| Rywale | 1873 |
Pierwszy serwis w korcie
| Ormaechea | 66% 23 226 / 35 312 |
|---|---|
| Rywale | 64% 22 457 / 35 359 |
Punkty wygrane po pierwszym serwisie
| Ormaechea | 59% 13 670 / 23 226 |
|---|---|
| Rywale | 59% 13 295 / 22 457 |
Wykorzystane break pointy
| Ormaechea | 49% 2187 / 4495 |
|---|---|
| Rywale | 46% 2033 / 4386 |
Obronione break pointy
| Ormaechea | 54% 2353 / 4386 |
|---|---|
| Rywale | 51% 2308 / 4495 |
Punkty wygrane po 1. serwisie w sezonie
| Sezon | Ormaechea | Rywale |
|---|---|---|
| 2026 | 56% | 56% |
| 2025 | 59% | 61% |
| 2024 | 55% | 59% |
| 2023 | 56% | 61% |
| 2022 | 58% | 61% |
| 2021 | 59% | 58% |
| 2020 | 59% | 57% |
| 2019 | 61% | 62% |
| 2018 | 59% | 58% |
| 2015 | 49% | 62% |
| 2014 | 59% | 65% |
| 2013 | 63% | 62% |
| 2012 | 61% | 64% |
| Kariera | 59% | 60% |
Wyliczone sezon po sezonie ze statystyk meczowych, którymi dysponujemy. Karty powyżej to sumy z całej kariery od dostawcy danych, więc obie liczby mogą różnić się o kilka dziesiątych punktu procentowego. Pomijamy sezony z mniej niż trzema zarejestrowanymi meczami.
Bilans kariery według rangi turnieju
| Ranga | Z–P | % zwycięstw | Tytuły |
|---|---|---|---|
| Grand Slam | 6–8 | 43% | 0 |
| WTA 1000 | 2–3 | 40% | 0 |
| WTA 500 | 1–9 | 10% | 0 |
| WTA 250 | 9–12 | 43% | 0 |
| Pozostałe turnieje cyklu | 20–13 | 61% | — |
| Cykl główny | 38–45 | 46% | 4 |
| Challenger | 12–9 | 57% | 0 |
| ITF / Futures | 177–104 | 63% | 2 |
Mecze rangi Challenger i ITF są szare i nie wchodzą do sumy głównego cyklu.
Rozkład sezonu
Zwycięstwa i porażki w sezonie według osiągniętej rundy, nawierzchni, rangi turnieju i rankingu rywala.
Sezon 2026 · 13–6 · 68% zwycięstw · 19 meczów
Rozegrana runda
| Kwalifikacje | 2–4 (33%) |
|---|---|
| 1/16 finału | 3–0 (100%) |
| 1/8 finału | 3–0 (100%) |
Nawierzchnia
| Mączka | 13–6 (68%) |
|---|
Ranga turnieju
| Challenger | 9–4 (69%) |
|---|---|
| ITF / Futures | 4–2 (67%) |
Runda oznacza rundę, w której rozegrano dany mecz, a nie szczebel do pokonania: w drabince na 32 wchodzi się od razu do rundy 32, a rozgrywki drużynowe (United Cup, Puchar Davisa) nie mają drabinki, więc mają własny wiersz. Przedziały rankingu liczą ranking rywala w dniu meczu i są skumulowane: top 100 obejmuje top 10.
Bilans według nawierzchni i sezonu
Każda komórka to sezon na jednej nawierzchni: liczba to bilans zwycięstw i porażek, a kolor to odsetek zwycięstw. Dywan liczy się jako twarda w hali.
| Sezon | Twarda | Mączka | Trawa | Hala | Razem |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | · | 12–6 | · | · | 12–6 |
| 2025 | 0–1 | 6–6 | · | · | 6–7 |
| 2024 | · | 10–15 | · | · | 10–15 |
| 2023 | 0–1 | 10–9 | 0–1 | · | 10–11 |
| 2022 | 4–4 | 34–18 | 0–1 | · | 38–23 |
| 2021 | 0–3 | 28–18 | · | · | 28–21 |
| 2020 | 1–1 | 9–10 | · | · | 10–11 |
| 2019 | 6–4 | 18–13 | 0–1 | · | 24–18 |
| 2018 | 1–1 | 39–10 | · | 0–1 | 40–12 |
| 2017 | · | 24–12 | · | · | 24–12 |
| 2016 | · | 35–20 | · | · | 35–20 |
| 2015 | 5–11 | 13–15 | · | · | 18–26 |
| 2014 | 5–11 | 10–12 | 1–3 | · | 16–26 |
| 2013 | 6–12 | 26–8 | 1–1 | · | 33–21 |
| 2012 | 10–7 | 17–10 | 1–3 | 2–4 | 30–24 |
| 2011 | · | 41–14 | · | 1–2 | 42–16 |
| 2010 | 7–1 | 19–5 | · | 0–4 | 26–10 |
| 2009 | 3–1 | 23–8 | · | · | 26–9 |
| 2008 | 0–2 | 8–7 | · | · | 8–9 |
| 2007 | · | 0–2 | · | · | 0–2 |
| Kariera | 48–60 44% | 382–218 64% | 3–10 23% | 3–11 21% | 436–299 59% |
Bilans w turnieju
Każda rozegrana edycja: rok, najlepsza osiągnięta runda, zwycięstwa i porażki. Od najnowszej do najstarszej.
Buenos Aires 10K · Edycje: 4 · Bilans: 16–6 · Tytuły: 2
| Rok | Najlepsza runda | Z | P |
|---|---|---|---|
| 2010 | Tytuł | 9 | 1 |
| 2009 | Tytuł | 6 | 2 |
| 2008 | 1/8 finału | 1 | 1 |
| 2007 | 1/16 finału | 0 | 2 |
Statystyki sezonu
Każda statystyka jest zapisana jako para wartość–liczebność, więc sezony można sumować, a odsetek to zawsze wartość ÷ liczebność.
2014–2023 · 52 zsumowane mecze w okresie
| Statystyka | Wartość | Liczebność | Odsetek |
|---|---|---|---|
| Asy serwisowe | 83 | 541,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Podwójne błędy serwisowe | 121 | 541,5 gemów serwisowych | 0,2 na gem |
| Pierwszy serwis w korcie | 2513 | 3712 punktów serwisowych | 68% |
| Punkty wygrane po pierwszym serwisie | 1416 | 2513 pierwszych serwisów w korcie | 56% |
| Punkty wygrane po drugim serwisie | 544 | 1199 drugich serwisów | 45% |
| Wygrane punkty serwisowe | 1960 | 3712 punktów serwisowych | 53% |
| Punkty przegrane w returnie | 1515 | 3414 punktów returnu | 44% |
| Obronione break pointy | 280 | 508 break pointów | 55% |
Wartość to to, co się wydarzyło (asy, wygrane punkty), a liczebność to liczba okazji (gemy serwisowe, rozegrane punkty). Przy sumowaniu sezonów dodaje się jedno i drugie, więc odsetek nigdy nie powstaje ze średniej odsetków.
Więcej w Umpiry · odkrywaj
Najczęstsze pytania · Paula OrmaecheaNajczęstsze pytania
Ile mierzy Paula Ormaechea?
Paula Ormaechea mierzy 1,70 m.
Ile waży Paula Ormaechea?
Paula Ormaechea waży 57 kg, według danych z Wikidata.
Kiedy urodziła się Paula Ormaechea?
Paula Ormaechea urodziła się 28 września 1992 i ma 34 lata.
Skąd pochodzi Paula Ormaechea?
Paula Ormaechea to Argentynka.
Czy Paula Ormaechea jest praworęczna, czy leworęczna?
Paula Ormaechea jest praworęczna.
Jak gra Paula Ormaechea na mączce?
Paula Ormaechea wygrywa 55% meczów na mączce (67–54).
Jak gra Paula Ormaechea na twardej?
Paula Ormaechea ma na twardej bilans 20–36 (36% zwycięstw).