UMPIRY
PL

Isaac Becroft vs Stefan Vujic — M25 Tamworth, 1/16 finału

M25 Tamworth1/16 finałuTwardaśr, 28 paź · 13:30Zakończony1 h 59 min

W 1/16 finału turnieju M25 Tamworth na twardej Isaac Becroft wygrywa z rywalem: Stefan Vujic (3–6, 6–3, 6–3).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Becroft I., w 3 setach, z 3 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuBecroft I. 3 · Vujic S. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieBecroft I. 79% · Vujic S. 72%
  • Asy serwisoweBecroft I. 6 · Vujic S. 19

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–4PrzełamanieVujic S. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 24–2PrzełamanieBecroft I. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 34–3PrzełamanieBecroft I. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  4. Set 36–3SetBecroft I. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweBecroft I.: serwis stracony raz · Vujic S.: serwis stracony 3 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Becroft I.
12/13Vujic S.
11/14
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczBecroft I.Vujic S.
WyrównanaBecroft I.Vujic S.
Dynamika w końcówceBecroft I.92
9Ostatnie 12 punktów3
12Ostatnie 3 gemy5
2/4Break pointy1/2

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Becroft I.Vujic S.
Serwis
  • 6Asy serwisowe19
  • 2Podwójne błędy serwisowe0
  • 71% · 48/68Pierwszy serwis w korcie68% · 56/82
  • 79%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie72%
  • 65% · 13/20Punkty wygrane przy drugim serwisie42% · 11/26
  • 75% · 51/68Punkty wygrane przy serwisie65% · 53/82
  • 92% · 12/13Wygrane gemy serwisowe79% · 11/14
Return
  • 35% · 29/82Punkty wygrane przy returnie25% · 17/68
  • 25% · 14/56Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu21% · 10/48
  • 58% · 15/26Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu35% · 7/20
  • 60%Wykorzystane break pointy50%
  • 3Przełamania serwisu1
Punkty
  • 80Punkty wygrane ogółem70
  • 6Najwięcej punktów z rzędu6
  • 4Najwięcej gemów z rzędu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Asy serwisoweAsy serwisowe: Vujic S. 19, Becroft I. 6. To największa różnica w grze w tym meczu.+13Becroft I.6Vujic S.19

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Becroft I.Vujic S.1643Elo15041633Elo na twardej14877–3Ostatnie 107–325Wiek28PraworęcznyGraPraworęcznyKariera: 45 tys. $2026: 11 tys. $NagrodyKariera: 29 tys. $2026: 6 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie13:30 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 59 min