UMPIRY
PL

A. Nasridinov vs Bruno Kuzuhara — M25 Norman, 1/16 finału

M25 Norman1/16 finałuTwardawt, 27 paź · 14:00Zakończony

W 1/16 finału turnieju M25 Norman na twardej Bruno Kuzuhara wygrywa z rywalem: A. Nasridinov (6–4, 6–1).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Kuzuhara B., bez straty seta, z 2 przełamaniami serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuKuzuhara B. 4 · Nasridinov A. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieKuzuhara B. 74% · Nasridinov A. 58%
  • Podwójne błędy serwisoweKuzuhara B. 5 · Nasridinov A. 4

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 13–4Przełamanie powrotneNasridinov A. · Odrobione przełamanie
  2. Set 14–6SetKuzuhara B. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  3. Set 20–2PrzełamanieKuzuhara B. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweNasridinov A.: serwis stracony 4 razy · Kuzuhara B.: serwis stracony raz.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Nasridinov A.
4/8Kuzuhara B.
8/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczNasridinov A.Kuzuhara B.
WyrównanaNasridinov…Kuzuhara B.
Dynamika w końcówceWyrównana
6Ostatnie 12 punktów6
7Ostatnie 3 gemy11
1/3Break pointy4/6

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Nasridinov A.Kuzuhara B.
Serwis
  • 0Asy serwisowe0
  • 4Podwójne błędy serwisowe5
  • 44% · 24/54Pierwszy serwis w korcie60% · 42/70
  • 58%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie74%
  • 43% · 13/30Punkty wygrane przy drugim serwisie46% · 13/28
  • 50% · 27/54Punkty wygrane przy serwisie63% · 44/70
  • 50% · 4/8Wygrane gemy serwisowe89% · 8/9
Return
  • 37% · 26/70Punkty wygrane przy returnie50% · 27/54
  • 26% · 11/42Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu42% · 10/24
  • 54% · 15/28Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu57% · 17/30
  • 33%Wykorzystane break pointy67%
  • 1Przełamania serwisu4
Punkty
  • 53Punkty wygrane ogółem71
  • 5Najwięcej punktów z rzędu5
  • 3Najwięcej gemów z rzędu7

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Kuzuhara B. 74%, Nasridinov A. 58%. To największa różnica w grze w tym meczu.+16 p.p.Nasridinov A.wygrane przy pierwszym serwisie58%Kuzuhara B.wygrane przy pierwszym serwisie74%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Nasridinov A.Kuzuhara B.1557Elo16271538Elo na twardej15148–2Ostatnie 103–721Wiek22

Dane meczu

  • Rozpoczęcie14:00 (czas lokalny)