UMPIRY
PL

Calvin Hemery vs Adrien Gobat — Brest, runda 32 kwalifikacji

BrestRunda 32 kwalifikacjiKwalifikacjeTwardand, 25 paź · 14:35Zakończony1 h 23 min

W kwalifikacjach turnieju Brest na twardej Calvin Hemery wygrywa z rywalem: Adrien Gobat (6–3, 6–4).

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: Calvin Hemery: mecz zakończony w 2 setach (6–3, 6–4).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Hemery C., bez straty seta, z jednym przełamaniem serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuHemery C. 2 · Gobat A. 0
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieHemery C. 80% · Gobat A. 71%
  • Asy serwisoweHemery C. 5 · Gobat A. 4

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–0PrzełamanieHemery C. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 23–2PrzełamanieHemery C. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala

Prawdopodobieństwo zwycięstwa w trakcie meczu

i
100%Hemery C.
0%Gobat A.
Zakończony · 6–3 6–4
1–02–03–03–14–14–25–25–36–30–11–11–22–23–24–24–35–35–46–4Set 1 · 6–3Set 2 · 6–4
  1. Przełamanie: Hemery C.
  2. Wygrany set: Hemery C.
  3. Przełamanie: Hemery C.
  4. Wygrany set: Hemery C.
Calvin HemeryAdrien Gobat
Zapisano w trakcie meczu
Gemy serwisoweHemery C.: bez straty serwisu · Gobat A.: serwis stracony 2 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Hemery C.
10/10Gobat A.
7/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczHemery C.Gobat A.
WyrównanaHemery C.Gobat A.
Dynamika w końcówceHemery C.25
5Ostatnie 12 punktów7
10Ostatnie 3 gemy7
3/11Break pointy0/0

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Hemery C.Gobat A.
Serwis
  • 5Asy serwisowe4
  • 0Podwójne błędy serwisowe3
  • 70% · 42/60Pierwszy serwis w korcie59% · 40/68
  • 80%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie71%
  • 50% · 9/18Punkty wygrane przy drugim serwisie46% · 13/28
  • 72% · 43/60Punkty wygrane przy serwisie60% · 41/68
  • 100% · 10/10Wygrane gemy serwisowe78% · 7/9
Return
  • 40% · 27/68Punkty wygrane przy returnie28% · 17/60
  • 30% · 12/40Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu19% · 8/42
  • 54% · 15/28Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu50% · 9/18
  • 25%Wykorzystane break pointy0%
  • 2Przełamania serwisu0
Punkty
  • 70Punkty wygrane ogółem58
  • 5Najwięcej punktów z rzędu5
  • 3Najwięcej gemów z rzędu1

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Hemery C. 80%, Gobat A. 71%. To największa różnica w grze w tym meczu.+9 p.p.Hemery C.wygrane przy pierwszym serwisie80%Gobat A.wygrane przy pierwszym serwisie71%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Hemery C. 0, Gobat A. 3.+3Hemery C.0Gobat A.3

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Hemery C.Gobat A.1720Elo16401580Elo na twardej15878–2Ostatnie 109–131Wiek25191 cmWzrost175 cmPraworęcznyGraPrawa ręka

Dane meczu

  • Rozpoczęcie14:35 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 23 min