Gemy serwisoweiHemery C.: bez straty serwisu · Gobat A.: serwis stracony 2 razy.
Wygrany gem serwisowy do 0/15
Wygrany gem serwisowy do 30
Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
Przełamany serwis
Wynik nieznany
Hemery C.
10/10Gobat A.
7/9
Set 1Set 2
Dynamika meczu
Cały meczHemery C.Gobat A.
Dynamika w końcówceHemery C.25
5Ostatnie 12 punktów7
10Ostatnie 3 gemy7
3/11Break pointy0/0
Set 1Set 2
Przełamanie serwisu
Statystyki meczu
Hemery C.Gobat A.
Serwis
5Asy serwisowe4
0Podwójne błędy serwisowe3
70% · 42/60Pierwszy serwis w korcie59% · 40/68
80%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie71%
50% · 9/18Punkty wygrane przy drugim serwisie46% · 13/28
72% · 43/60Punkty wygrane przy serwisie60% · 41/68
100% · 10/10Wygrane gemy serwisowe78% · 7/9
Return
40% · 27/68Punkty wygrane przy returnie28% · 17/60
30% · 12/40Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu19% · 8/42
54% · 15/28Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu50% · 9/18
25%Wykorzystane break pointy0%
2Przełamania serwisu0
Punkty
70Punkty wygrane ogółem58
5Najwięcej punktów z rzędu5
3Najwięcej gemów z rzędu1
Serwis i return
Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Hemery C. 80%, Gobat A. 71%. To największa różnica w grze w tym meczu.+9 p.p.Hemery C.wygrane przy pierwszym serwisie80%Gobat A.wygrane przy pierwszym serwisie71%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Hemery C. 0, Gobat A. 3.+3Hemery C.0Gobat A.3
Drabinka
Profil pojedynku
Przed meczem
Hemery C.Gobat A.1720Elo16401580Elo na twardej15878–2Ostatnie 109–131Wiek25191 cmWzrost175 cmPraworęcznyGraPrawa ręka