UMPIRY
PL

Sizya Ernest Kivanda vs Alexis Canter — M25 Sheffield, runda 32 kwalifikacji

M25 SheffieldRunda 32 kwalifikacjiKwalifikacjeTwardand, 25 paź · 11:00Zakończony1 h 38 min

W kwalifikacjach turnieju M25 Sheffield na twardej Alexis Canter wygrywa z rywalem: Sizya Ernest Kivanda (7–5, 6–0). Wynik jest zgodny z danymi sprzed meczu: Alexis Canter (prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach 1–0). Alexis Canter powiększa przewagę w bezpośrednich pojedynkach: 2–0.

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Canter A., bez straty seta, z 5 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuCanter A. 5 · Kivanda S. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieCanter A. 82% · Kivanda S. 62%
  • Asy serwisoweCanter A. 5 · Kivanda S. 5

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–2Przełamanie powrotneKivanda S. · Odrobione przełamanie
  2. Set 15–6PrzełamanieCanter A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 20–1PrzełamanieCanter A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweKivanda S.: serwis stracony 5 razy · Canter A.: serwis stracony raz.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Kivanda S.
4/9Canter A.
8/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczKivanda S.Canter A.
WyrównanaKivanda S.Canter A.
Dynamika w końcówceCanter A.56
3Ostatnie 12 punktów9
6Ostatnie 3 gemy14
1/1Break pointy5/10

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Kivanda S.Canter A.
Serwis
  • 5Asy serwisowe5
  • 6Podwójne błędy serwisowe0
  • 61% · 40/66Pierwszy serwis w korcie66% · 29/44
  • 62%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie82%
  • 31% · 8/26Punkty wygrane przy drugim serwisie53% · 8/15
  • 50% · 33/66Punkty wygrane przy serwisie73% · 32/44
  • 44% · 4/9Wygrane gemy serwisowe89% · 8/9
Return
  • 27% · 12/44Punkty wygrane przy returnie50% · 33/66
  • 17% · 5/29Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu38% · 15/40
  • 47% · 7/15Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu69% · 18/26
  • 100%Wykorzystane break pointy50%
  • 1Przełamania serwisu5
Punkty
  • 45Punkty wygrane ogółem65
  • 4Najwięcej punktów z rzędu6
  • 3Najwięcej gemów z rzędu8

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Canter A. 82%, Kivanda S. 62%. To największa różnica w grze w tym meczu.+20 p.p.Kivanda S.wygrane przy pierwszym serwisie62%Canter A.wygrane przy pierwszym serwisie82%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Canter A. 0, Kivanda S. 6.+6Kivanda S.6Canter A.0

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Kivanda S.Canter A.1380Elo15161388Elo na twardej15054–6Ostatnie 105–5

Dane meczu

  • Rozpoczęcie11:00 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 38 min