UMPIRY
PL

Suzan Lamens vs Elsa Jacquemot — W100 Wrexham, półfinał

W100 WrexhamPółfinałTwardasb, 24 paź · 13:20Zakończony1 h 48 min

W półfinale turnieju W100 Wrexham na twardej Elsa Jacquemot wygrywa z rywalem: Suzan Lamens (6–2, 7–6). Wynik jest zgodny z danymi sprzed meczu: Elsa Jacquemot (nr 157 w rankingu i prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach 1–0). Elsa Jacquemot powiększa przewagę w bezpośrednich pojedynkach: 2–0.

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: Elsa Jacquemot: mecz zakończony w 2 setach (6–2, 7–6).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Jacquemot E., bez straty seta, z 5 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuJacquemot E. 5 · Lamens S. 3
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieJacquemot E. 67% · Lamens S. 55%
  • Asy serwisoweJacquemot E. 6 · Lamens S. 0

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 10–1PrzełamanieJacquemot E. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
  2. Set 12–4Przełamanie powrotneLamens S. · Odrobione przełamanie
  3. Set 24–4Przełamanie powrotneLamens S. · Odrobione przełamanie
  4. Set 26–6Przełamanie powrotneLamens S. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisoweLamens S.: serwis stracony 5 razy · Jacquemot E.: serwis stracony 3 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Lamens S.
5/10Jacquemot E.
7/10
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczLamens S.Jacquemot E.
WyrównanaLamens S.Jacquemot E.
Dynamika w końcówceJacquemot E.25
6Ostatnie 12 punktów6
7Ostatnie 3 gemy10
3/8Break pointy5/8

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Lamens S.Jacquemot E.
Serwis
  • 0Asy serwisowe6
  • 7Podwójne błędy serwisowe6
  • 66% · 38/58Pierwszy serwis w korcie61% · 52/85
  • 55%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie67%
  • 45% · 9/20Punkty wygrane przy drugim serwisie39% · 13/33
  • 52% · 30/58Punkty wygrane przy serwisie56% · 48/85
  • 50% · 5/10Wygrane gemy serwisowe70% · 7/10
Return
  • 44% · 37/85Punkty wygrane przy returnie48% · 28/58
  • 33% · 17/52Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu45% · 17/38
  • 61% · 20/33Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu55% · 11/20
  • 38%Wykorzystane break pointy62%
  • 3Przełamania serwisu5
Punkty
  • 67Punkty wygrane ogółem76
  • 5Najwięcej punktów z rzędu6
  • 3Najwięcej gemów z rzędu4

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Jacquemot E. 67%, Lamens S. 55%. To największa różnica w grze w tym meczu.+12 p.p.Lamens S.wygrane przy pierwszym serwisie55%Jacquemot E.wygrane przy pierwszym serwisie67%
Asy serwisoweAsy serwisowe: Jacquemot E. 6, Lamens S. 0.+6Lamens S.0Jacquemot E.6

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Lamens S.Jacquemot E.1744Elo17301629Elo na twardej16365–5Ostatnie 105–527Wiek23PraworęcznaGraPraworęcznaKariera: 1,6 mln $2026: 318 tys. $NagrodyKariera: 2,5 mln $2026: 847 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie13:20 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 48 min