Zwycięzca: Alhussein Abdel Aziz L., w 3 setach, z 2 przełamaniami serwisu w każdym secie.
Przełamania serwisuAlhussein Abdel Aziz L. 6 · Dmitruk K. 5
Punkty wygrane przy pierwszym serwisieAlhussein Abdel Aziz L. 65% · Dmitruk K. 57%
Asy serwisoweAlhussein Abdel Aziz L. 2 · Dmitruk K. 1
Punkty zwrotne
Kiedy mecz się odwrócił
Set 13–5Przełamanie powrotneDmitruk K. · Odrobione przełamanie
Set 22–2Przełamanie powrotneAlhussein Abdel Aziz L. · Odrobione przełamanie
Set 24–4Przełamanie powrotneAlhussein Abdel Aziz L. · Odrobione przełamanie
Set 25–4PrzełamanieDmitruk K. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Set 30–2PrzełamanieAlhussein Abdel Aziz L. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweiDmitruk K.: serwis stracony 6 razy · Alhussein Abdel Aziz L.: serwis stracony 5 razy.
Wygrany gem serwisowy do 0/15
Wygrany gem serwisowy do 30
Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
Przełamany serwis
Wynik nieznany
Dmitruk K.
8/14Alhussein Abdel Aziz L.
10/15
Set 1Set 2Set 3
Dynamika meczu
Cały meczDmitruk K.Alhussein Abdel Aziz L.
Dynamika w końcówceAlhussein Abdel Aziz L.50
6Ostatnie 12 punktów6
8Ostatnie 3 gemy10
5/12Break pointy6/9
Set 1Set 2Set 3
Przełamanie serwisu
Statystyki meczu
Dmitruk K.Alhussein Abdel Aziz L.
Serwis
1Asy serwisowe2
3Podwójne błędy serwisowe4
68% · 56/82Pierwszy serwis w korcie63% · 65/103
57%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie65%
38% · 10/26Punkty wygrane przy drugim serwisie47% · 18/38
51% · 42/82Punkty wygrane przy serwisie57% · 59/103
57% · 8/14Wygrane gemy serwisowe67% · 10/15
Return
43% · 44/103Punkty wygrane przy returnie49% · 40/82
37% · 24/65Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu43% · 24/56
53% · 20/38Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu62% · 16/26
42%Wykorzystane break pointy67%
5Przełamania serwisu6
Punkty
86Punkty wygrane ogółem99
5Najwięcej punktów z rzędu9
4Najwięcej gemów z rzędu5
Serwis i return
Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Alhussein Abdel Aziz L. 65%, Dmitruk K. 57%. To największa różnica w grze w tym meczu.+8 p.p.Dmitruk K.wygrane przy pierwszym serwisie57%Alhussein Abdel Aziz L.wygrane przy pierwszym serwisie65%