UMPIRY
PL

Kristina Dmitruk vs Lamis Alhussein Abdel Aziz — W15 Sharm ElSheikh, ćwierćfinał

W15 Sharm ElSheikhĆwierćfinałTwardapt, 23 paź · 07:00 UTCZakończony2 h 38 min

W ćwierćfinale turnieju W15 Sharm ElSheikh na twardej Lamis Alhussein Abdel Aziz wygrywa z rywalem: Kristina Dmitruk (7–6, 4–6, 6–1).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Alhussein Abdel Aziz L., w 3 setach, z 2 przełamaniami serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuAlhussein Abdel Aziz L. 6 · Dmitruk K. 5
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieAlhussein Abdel Aziz L. 65% · Dmitruk K. 57%
  • Asy serwisoweAlhussein Abdel Aziz L. 2 · Dmitruk K. 1

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 13–5Przełamanie powrotneDmitruk K. · Odrobione przełamanie
  2. Set 22–2Przełamanie powrotneAlhussein Abdel Aziz L. · Odrobione przełamanie
  3. Set 24–4Przełamanie powrotneAlhussein Abdel Aziz L. · Odrobione przełamanie
  4. Set 25–4PrzełamanieDmitruk K. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  5. Set 30–2PrzełamanieAlhussein Abdel Aziz L. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweDmitruk K.: serwis stracony 6 razy · Alhussein Abdel Aziz L.: serwis stracony 5 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Dmitruk K.
8/14Alhussein Abdel Aziz L.
10/15
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczDmitruk K.Alhussein Abdel Aziz L.
WyrównanaDmitruk K.Alhussein A…
Dynamika w końcówceAlhussein Abdel Aziz L.50
6Ostatnie 12 punktów6
8Ostatnie 3 gemy10
5/12Break pointy6/9

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Dmitruk K.Alhussein Abdel Aziz L.
Serwis
  • 1Asy serwisowe2
  • 3Podwójne błędy serwisowe4
  • 68% · 56/82Pierwszy serwis w korcie63% · 65/103
  • 57%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie65%
  • 38% · 10/26Punkty wygrane przy drugim serwisie47% · 18/38
  • 51% · 42/82Punkty wygrane przy serwisie57% · 59/103
  • 57% · 8/14Wygrane gemy serwisowe67% · 10/15
Return
  • 43% · 44/103Punkty wygrane przy returnie49% · 40/82
  • 37% · 24/65Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu43% · 24/56
  • 53% · 20/38Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu62% · 16/26
  • 42%Wykorzystane break pointy67%
  • 5Przełamania serwisu6
Punkty
  • 86Punkty wygrane ogółem99
  • 5Najwięcej punktów z rzędu9
  • 4Najwięcej gemów z rzędu5

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Alhussein Abdel Aziz L. 65%, Dmitruk K. 57%. To największa różnica w grze w tym meczu.+8 p.p.Dmitruk K.wygrane przy pierwszym serwisie57%Alhussein Abdel Aziz L.wygrane przy pierwszym serwisie65%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Dmitruk K.Alhussein Abdel Aziz L.1702Elo16881644Elo na twardej16956–4Ostatnie 107–323Wiek28

Dane meczu

  • Rozpoczęcie07:00 UTC
  • Czas gry2 h 38 min