Jak przebiegł mecz:N. Djukic Valera: zwycięstwo po przegranym pierwszym secie (rywal: T. Hammes, 1–6, 6–2, 6–2).
Jak rozstrzygnął się mecz
Wygenerowano automatycznie
Zwycięzca: Djukic Valera N., w 3 setach, z 6 przełamaniami serwisu.
Przełamania serwisuDjukic Valera N. 6 · Hammes T. 4
Punkty wygrane przy pierwszym serwisieDjukic Valera N. 63% · Hammes T. 53%
Asy serwisoweDjukic Valera N. 1 · Hammes T. 2
Punkty zwrotne
Kiedy mecz się odwrócił
Set 23–1PrzełamanieDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Set 26–2SetDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Set 33–1PrzełamanieDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
Set 35–2Przełamanie powrotneHammes T. · Odrobione przełamanie
Set 36–2SetDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweiDjukic Valera N.: serwis stracony 4 razy · Hammes T.: serwis stracony 6 razy.
Wygrany gem serwisowy do 0/15
Wygrany gem serwisowy do 30
Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
Przełamany serwis
Wynik nieznany
Djukic Valera N.
7/11Hammes T.
6/12
Set 1Set 2Set 3
Dynamika meczu
Cały meczDjukic Valera N.Hammes T.
Dynamika w końcówceDjukic Valera N.14
6Ostatnie 12 punktów6
10Ostatnie 3 gemy8
5/9Break pointy4/8
Set 1Set 2Set 3
Przełamanie serwisu
Statystyki meczu
Djukic Valera N.Hammes T.
Serwis
1Asy serwisowe2
2Podwójne błędy serwisowe1
61% · 38/62Pierwszy serwis w korcie67% · 49/73
63%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie53%
54% · 13/24Punkty wygrane przy drugim serwisie54% · 13/24
60% · 37/62Punkty wygrane przy serwisie53% · 39/73
64% · 7/11Wygrane gemy serwisowe50% · 6/12
Return
47% · 34/73Punkty wygrane przy returnie40% · 25/62
47% · 23/49Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu37% · 14/38
46% · 11/24Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu46% · 11/24
60%Wykorzystane break pointy57%
6Przełamania serwisu4
Punkty
71Punkty wygrane ogółem64
5Najwięcej punktów z rzędu8
4Najwięcej gemów z rzędu4
Serwis i return
Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Djukic Valera N. 63%, Hammes T. 53%. To największa różnica w grze w tym meczu.+10 p.p.Djukic Valera N.wygrane przy pierwszym serwisie63%Hammes T.wygrane przy pierwszym serwisie53%
Drabinka
Profil pojedynku
Przed meczem
Djukic Valera N.Hammes T.1516Elo15071509Elo na twardej15076–4Ostatnie 106–424Wiek22