UMPIRY
PL

N. Djukic Valera vs T. Hammes — M15 Monastir, 1/16 finału

M15 Monastir1/16 finałuTwardaśr, 21 paź · 12:51Zakończony

W 1/16 finału turnieju M15 Monastir na twardej N. Djukic Valera wygrywa z rywalem: T. Hammes (1–6, 6–2, 6–2).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Djukic Valera N., w 3 setach, z 6 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuDjukic Valera N. 6 · Hammes T. 4
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieDjukic Valera N. 63% · Hammes T. 53%
  • Asy serwisoweDjukic Valera N. 1 · Hammes T. 2

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 23–1PrzełamanieDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 26–2SetDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  3. Set 33–1PrzełamanieDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
  4. Set 35–2Przełamanie powrotneHammes T. · Odrobione przełamanie
  5. Set 36–2SetDjukic Valera N. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweDjukic Valera N.: serwis stracony 4 razy · Hammes T.: serwis stracony 6 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Djukic Valera N.
7/11Hammes T.
6/12
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczDjukic Valera N.Hammes T.
WyrównanaDjukic Valer…Hammes T.
Dynamika w końcówceDjukic Valera N.14
6Ostatnie 12 punktów6
10Ostatnie 3 gemy8
5/9Break pointy4/8

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Djukic Valera N.Hammes T.
Serwis
  • 1Asy serwisowe2
  • 2Podwójne błędy serwisowe1
  • 61% · 38/62Pierwszy serwis w korcie67% · 49/73
  • 63%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie53%
  • 54% · 13/24Punkty wygrane przy drugim serwisie54% · 13/24
  • 60% · 37/62Punkty wygrane przy serwisie53% · 39/73
  • 64% · 7/11Wygrane gemy serwisowe50% · 6/12
Return
  • 47% · 34/73Punkty wygrane przy returnie40% · 25/62
  • 47% · 23/49Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu37% · 14/38
  • 46% · 11/24Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu46% · 11/24
  • 60%Wykorzystane break pointy57%
  • 6Przełamania serwisu4
Punkty
  • 71Punkty wygrane ogółem64
  • 5Najwięcej punktów z rzędu8
  • 4Najwięcej gemów z rzędu4

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Djukic Valera N. 63%, Hammes T. 53%. To największa różnica w grze w tym meczu.+10 p.p.Djukic Valera N.wygrane przy pierwszym serwisie63%Hammes T.wygrane przy pierwszym serwisie53%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Djukic Valera N.Hammes T.1516Elo15071509Elo na twardej15076–4Ostatnie 106–424Wiek22

Dane meczu

  • Rozpoczęcie12:51 (czas lokalny)