UMPIRY
PL

Yiming Dang vs Meiqi Guo — W35 Qian Daohu, 1/16 finału

W35 Qian Daohu1/16 finałuTwardaśr, 21 paź · 05:00 UTCZakończony1 h 43 min

W 1/16 finału turnieju W35 Qian Daohu na twardej Meiqi Guo wygrywa z rywalem: Yiming Dang (6–4, 6–2).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Guo M., bez straty seta, z 2 przełamaniami serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuGuo M. 4 · Dang Y. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieGuo M. 79% · Dang Y. 55%
  • Asy serwisoweGuo M. 0 · Dang Y. 2

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–1Przełamanie powrotneGuo M. · Odrobione przełamanie
  2. Set 13–4PrzełamanieGuo M. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 22–3PrzełamanieGuo M. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweDang Y.: serwis stracony 4 razy · Guo M.: serwis stracony raz.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Dang Y.
5/9Guo M.
8/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczDang Y.Guo M.
WyrównanaDang Y.Guo M.
Dynamika w końcówceGuo M.74
3Ostatnie 12 punktów9
6Ostatnie 3 gemy12
1/1Break pointy4/9

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Dang Y.Guo M.
Serwis
  • 2Asy serwisowe0
  • 5Podwójne błędy serwisowe7
  • 52% · 33/63Pierwszy serwis w korcie52% · 28/54
  • 55%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie79%
  • 50% · 15/30Punkty wygrane przy drugim serwisie50% · 13/26
  • 52% · 33/63Punkty wygrane przy serwisie65% · 35/54
  • 56% · 5/9Wygrane gemy serwisowe89% · 8/9
Return
  • 35% · 19/54Punkty wygrane przy returnie48% · 30/63
  • 21% · 6/28Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu45% · 15/33
  • 50% · 13/26Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu50% · 15/30
  • 100%Wykorzystane break pointy44%
  • 1Przełamania serwisu4
Punkty
  • 52Punkty wygrane ogółem65
  • 5Najwięcej punktów z rzędu4
  • 2Najwięcej gemów z rzędu5

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Guo M. 79%, Dang Y. 55%. To największa różnica w grze w tym meczu.+24 p.p.Dang Y.wygrane przy pierwszym serwisie55%Guo M.wygrane przy pierwszym serwisie79%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Dang Y.Guo M.1466Elo15911456Elo na twardej15794–6Ostatnie 103–722Wiek26Prawa rękaGraPraworęcznaKariera: 51 tys. $2026: 23 tys. $NagrodyKariera: 90 tys. $2026: 11 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie05:00 UTC
  • Czas gry1 h 43 min