UMPIRY
PL

Jeffrey Von Der Schulenburg vs Josip Simundza — M15 Bol, 1/16 finału

M15 Bol1/16 finałuMączkawt, 20 paź · 15:00Zakończony2 h 24 min

W 1/16 finału turnieju M15 Bol na mączce Jeffrey Von Der Schulenburg wygrywa z rywalem: Josip Simundza (2–6, 7–6, 6–2). Wynik jest zgodny z danymi sprzed meczu: Jeffrey Von Der Schulenburg (prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach 1–0). Jeffrey Von Der Schulenburg powiększa przewagę w bezpośrednich pojedynkach: 2–0.

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Von der Schulenburg J., w 3 setach, z 3 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuVon der Schulenburg J. 3 · Simundza J. 3
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieVon der Schulenburg J. 61% · Simundza J. 71%
  • Asy serwisoweVon der Schulenburg J. 1 · Simundza J. 5

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–4PrzełamanieSimundza J. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 12–6SetSimundza J. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  3. Set 25–5Przełamanie powrotneSimundza J. · Odrobione przełamanie
  4. Set 34–2PrzełamanieVon der Schulenburg J. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  5. Set 36–2SetVon der Schulenburg J. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweVon der Schulenburg J.: serwis stracony 3 razy · Simundza J.: serwis stracony 3 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Von der Schulenburg J.
11/14Simundza J.
11/14
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczVon der Schulenburg J.Simundza J.
WyrównanaVon der Sc…Simundza J.
Dynamika w końcówceVon der Schulenburg J.82
9Ostatnie 12 punktów3
15Ostatnie 3 gemy9
2/2Break pointy3/8

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Von der Schulenburg J.Simundza J.
Serwis
  • 1Asy serwisowe5
  • 4Podwójne błędy serwisowe1
  • 57% · 56/99Pierwszy serwis w korcie62% · 48/78
  • 61%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie71%
  • 58% · 25/43Punkty wygrane przy drugim serwisie57% · 17/30
  • 60% · 59/99Punkty wygrane przy serwisie67% · 52/78
  • 79% · 11/14Wygrane gemy serwisowe79% · 11/14
Return
  • 33% · 26/78Punkty wygrane przy returnie40% · 40/99
  • 27% · 13/48Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu39% · 22/56
  • 43% · 13/30Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu42% · 18/43
  • 100%Wykorzystane break pointy38%
  • 3Przełamania serwisu3
Punkty
  • 85Punkty wygrane ogółem92
  • 6Najwięcej punktów z rzędu9
  • 3Najwięcej gemów z rzędu5

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Simundza J. 71%, Von der Schulenburg J. 61%. To największa różnica w grze w tym meczu.+10 p.p.Von der Schulenburg J.wygrane przy pierwszym serwisie61%Simundza J.wygrane przy pierwszym serwisie71%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Simundza J. 1, Von der Schulenburg J. 4.+3Von der Schulenburg J.4Simundza J.1

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Von der Schulenburg J.Simundza J.1604Elo15431579Elo na mączce15385–5Ostatnie 103–724Wiek21183 cmWzrost196 cmPrawa rękaGraLeworęcznyKariera: 33 tys. $2026: 4 tys. $NagrodyKariera: 34 tys. $2026: 9 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie15:00 (czas lokalny)
  • Czas gry2 h 24 min