UMPIRY
PL

Remika Ohashi vs Yingqun Sun — W15 Singapore, 1/16 finału

W15 Singapore1/16 finałuTwardawt, 20 paź · 09:30Zakończony1 h 05 min

W 1/16 finału turnieju W15 Singapore na twardej Yingqun Sun wygrywa z rywalem: Remika Ohashi (6–1, 6–0).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Sun Y., bez straty seta, z 5 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuSun Y. 5 · Ohashi R. 0
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieSun Y. 74% · Ohashi R. 43%
  • Asy serwisoweSun Y. 1 · Ohashi R. 1

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 10–2PrzełamanieSun Y. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 20–1PrzełamanieSun Y. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweOhashi R.: serwis stracony 5 razy · Sun Y.: bez straty serwisu.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Ohashi R.
1/6Sun Y.
7/7
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczOhashi R.Sun Y.
WyrównanaOhashi R.Sun Y.
Dynamika w końcówceSun Y.73
3Ostatnie 12 punktów9
3Ostatnie 3 gemy12
0/0Break pointy5/11

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Ohashi R.Sun Y.
Serwis
  • 1Asy serwisowe1
  • 6Podwójne błędy serwisowe2
  • 64% · 30/47Pierwszy serwis w korcie64% · 23/36
  • 43%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie74%
  • 24% · 4/17Punkty wygrane przy drugim serwisie85% · 11/13
  • 36% · 17/47Punkty wygrane przy serwisie78% · 28/36
  • 17% · 1/6Wygrane gemy serwisowe100% · 7/7
Return
  • 22% · 8/36Punkty wygrane przy returnie64% · 30/47
  • 26% · 6/23Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu57% · 17/30
  • 15% · 2/13Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu76% · 13/17
  • 0%Wykorzystane break pointy45%
  • 0Przełamania serwisu5
Punkty
  • 25Punkty wygrane ogółem58
  • 3Najwięcej punktów z rzędu8
  • 1Najwięcej gemów z rzędu7

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Sun Y. 74%, Ohashi R. 43%. To największa różnica w grze w tym meczu.+31 p.p.Ohashi R.wygrane przy pierwszym serwisie43%Sun Y.wygrane przy pierwszym serwisie74%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Sun Y. 2, Ohashi R. 6.+4Ohashi R.6Sun Y.2

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Ohashi R.Sun Y.1524Elo15181514Elo na twardej15095–5Ostatnie 105–523Wiek20Kariera: 10 tys. $2026: 3 tys. $NagrodyKariera: 24 tys. $2026: 9 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie09:30 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 05 min