Jak przebiegł mecz:Yingqun Sun: zwycięstwo 6–1, 6–0 z 2. setem wygranym 6–0 (rywal: Remika Ohashi).
Jak rozstrzygnął się mecz
Wygenerowano automatycznie
Zwycięzca: Sun Y., bez straty seta, z 5 przełamaniami serwisu.
Przełamania serwisuSun Y. 5 · Ohashi R. 0
Punkty wygrane przy pierwszym serwisieSun Y. 74% · Ohashi R. 43%
Asy serwisoweSun Y. 1 · Ohashi R. 1
Punkty zwrotne
Kiedy mecz się odwrócił
Set 10–2PrzełamanieSun Y. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Set 20–1PrzełamanieSun Y. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweiOhashi R.: serwis stracony 5 razy · Sun Y.: bez straty serwisu.
Wygrany gem serwisowy do 0/15
Wygrany gem serwisowy do 30
Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
Przełamany serwis
Wynik nieznany
Ohashi R.
1/6Sun Y.
7/7
Set 1Set 2
Dynamika meczu
Cały meczOhashi R.Sun Y.
Dynamika w końcówceSun Y.73
3Ostatnie 12 punktów9
3Ostatnie 3 gemy12
0/0Break pointy5/11
Set 1Set 2
Przełamanie serwisu
Statystyki meczu
Ohashi R.Sun Y.
Serwis
1Asy serwisowe1
6Podwójne błędy serwisowe2
64% · 30/47Pierwszy serwis w korcie64% · 23/36
43%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie74%
24% · 4/17Punkty wygrane przy drugim serwisie85% · 11/13
36% · 17/47Punkty wygrane przy serwisie78% · 28/36
17% · 1/6Wygrane gemy serwisowe100% · 7/7
Return
22% · 8/36Punkty wygrane przy returnie64% · 30/47
26% · 6/23Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu57% · 17/30
15% · 2/13Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu76% · 13/17
0%Wykorzystane break pointy45%
0Przełamania serwisu5
Punkty
25Punkty wygrane ogółem58
3Najwięcej punktów z rzędu8
1Najwięcej gemów z rzędu7
Serwis i return
Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Sun Y. 74%, Ohashi R. 43%. To największa różnica w grze w tym meczu.+31 p.p.Ohashi R.wygrane przy pierwszym serwisie43%Sun Y.wygrane przy pierwszym serwisie74%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Sun Y. 2, Ohashi R. 6.+4Ohashi R.6Sun Y.2
Drabinka
Profil pojedynku
Przed meczem
Ohashi R.Sun Y.1524Elo15181514Elo na twardej15095–5Ostatnie 105–523Wiek20Kariera: 10 tys. $2026: 3 tys. $NagrodyKariera: 24 tys. $2026: 9 tys. $