UMPIRY
PL

Valentini Grammatikopoulou vs Anja Wildgruber — W15 Karlovy Vary, 1/16 finału

W15 Karlovy Vary1/16 finałuTwardawt, 20 paź · 14:00Zakończony1 h 37 min

W 1/16 finału turnieju W15 Karlovy Vary na twardej Valentini Grammatikopoulou wygrywa z rywalem: Anja Wildgruber (6–1, 3–6, 6–0).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Grammatikopoulou V., w 3 setach, z 7 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuGrammatikopoulou V. 7 · Wildgruber A. 3
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieGrammatikopoulou V. 69% · Wildgruber A. 50%
  • Asy serwisoweGrammatikopoulou V. 0 · Wildgruber A. 1

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 21–1Przełamanie powrotneWildgruber A. · Odrobione przełamanie
  2. Set 22–3Przełamanie powrotneGrammatikopoulou V. · Odrobione przełamanie
  3. Set 23–5PrzełamanieWildgruber A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  4. Set 32–0PrzełamanieGrammatikopoulou V. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  5. Set 36–0SetGrammatikopoulou V. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweGrammatikopoulou V.: serwis stracony 3 razy · Wildgruber A.: serwis stracony 7 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Grammatikopoulou V.
8/11Wildgruber A.
4/11
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczGrammatikopoulou V.Wildgruber A.
WyrównanaGrammatiko…Wildgruber…
Dynamika w końcówceGrammatikopoulou V.28
9Ostatnie 12 punktów3
15Ostatnie 3 gemy8
5/11Break pointy3/5

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Grammatikopoulou V.Wildgruber A.
Serwis
  • 0Asy serwisowe1
  • 4Podwójne błędy serwisowe2
  • 57% · 39/69Pierwszy serwis w korcie60% · 40/67
  • 69%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie50%
  • 43% · 13/30Punkty wygrane przy drugim serwisie44% · 12/27
  • 58% · 40/69Punkty wygrane przy serwisie48% · 32/67
  • 73% · 8/11Wygrane gemy serwisowe36% · 4/11
Return
  • 52% · 35/67Punkty wygrane przy returnie42% · 29/69
  • 50% · 20/40Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu31% · 12/39
  • 56% · 15/27Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu57% · 17/30
  • 54%Wykorzystane break pointy60%
  • 7Przełamania serwisu3
Punkty
  • 75Punkty wygrane ogółem61
  • 9Najwięcej punktów z rzędu8
  • 5Najwięcej gemów z rzędu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Grammatikopoulou V. 69%, Wildgruber A. 50%. To największa różnica w grze w tym meczu.+19 p.p.Grammatikopoulou V.wygrane przy pierwszym serwisie69%Wildgruber A.wygrane przy pierwszym serwisie50%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Grammatikopoulou V.Wildgruber A.1621Elo14911525Elo na twardej14967–3Ostatnie 105–529Wiek24Kariera: 971 tys. $2026: 15 tys. $NagrodyKariera: 57 tys. $2026: 5 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie14:00 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 37 min