UMPIRY
PL

M. Zhang vs K. S. Chen — M15 Shenzhen, 1/16 finału

M15 Shenzhen1/16 finałuTwardawt, 20 paź · 12:00Zakończony2 h 16 min

W 1/16 finału turnieju M15 Shenzhen na twardej K. S. Chen wygrywa z rywalem: M. Zhang (6–4, 6–3).

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: K. S. Chen: mecz zakończony w 2 setach (6–4, 6–3).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Chen K., bez straty seta, z 2 przełamaniami serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuChen K. 4 · Zhang M. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieChen K. 65% · Zhang M. 57%
  • Asy serwisoweChen K. 0 · Zhang M. 5

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–2Przełamanie powrotneZhang M. · Odrobione przełamanie
  2. Set 13–4PrzełamanieChen K. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 23–4PrzełamanieChen K. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  4. Set 23–6SetChen K. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweZhang M.: serwis stracony 4 razy · Chen K.: serwis stracony raz.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Zhang M.
6/10Chen K.
8/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczZhang M.Chen K.
WyrównanaZhang M.Chen K.
Dynamika w końcówceChen K.56
4Ostatnie 12 punktów8
13Ostatnie 3 gemy20
1/5Break pointy3/13

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Zhang M.Chen K.
Serwis
  • 5Asy serwisowe0
  • 5Podwójne błędy serwisowe0
  • 60% · 51/85Pierwszy serwis w korcie69% · 43/62
  • 57%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie65%
  • 47% · 16/34Punkty wygrane przy drugim serwisie68% · 13/19
  • 53% · 45/85Punkty wygrane przy serwisie66% · 41/62
  • 60% · 6/10Wygrane gemy serwisowe89% · 8/9
Return
  • 34% · 21/62Punkty wygrane przy returnie47% · 40/85
  • 35% · 15/43Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu43% · 22/51
  • 32% · 6/19Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu53% · 18/34
  • 20%Wykorzystane break pointy29%
  • 1Przełamania serwisu4
Punkty
  • 66Punkty wygrane ogółem81
  • 6Najwięcej punktów z rzędu6
  • 2Najwięcej gemów z rzędu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Chen K. 0, Zhang M. 5. To największa różnica w grze w tym meczu.+5Zhang M.5Chen K.0
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Chen K. 65%, Zhang M. 57%.+8 p.p.Zhang M.wygrane przy pierwszym serwisie57%Chen K.wygrane przy pierwszym serwisie65%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Zhang M.Chen K.1469Elo15091475Elo na twardej15082–8Ostatnie 106–421Wiek18

Dane meczu

  • Rozpoczęcie12:00 (czas lokalny)
  • Czas gry2 h 16 min