UMPIRY
PL

Azuma Visaya vs Ethan David Zapp — M15 Singapore, runda 16 kwalifikacji

M15 SingaporeRunda 16 kwalifikacjiKwalifikacjeTwardapn, 19 paź · 13:30Zakończony1 h 10 min

W kwalifikacjach turnieju M15 Singapore na twardej Azuma Visaya wygrywa z rywalem: Ethan David Zapp (6–0, 6–1).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Visaya A., bez straty seta.

  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieVisaya A. 72% · Zapp E. 29%
  • Asy serwisoweVisaya A. 2 · Zapp E. 0

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 11–0PrzełamanieVisaya A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 21–0PrzełamanieVisaya A. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
  3. Set 25–1Przełamanie powrotneZapp E. · Odrobione przełamanie
  4. Set 26–1SetVisaya A. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweVisaya A.: serwis stracony raz · Zapp E.: serwis stracony 7 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Visaya A.
5/6Zapp E.
0/7
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczVisaya A.Zapp E.
WyrównanaVisaya A.Zapp E.
Dynamika w końcówceVisaya A.36
7Ostatnie 12 punktów5
11Ostatnie 3 gemy8
5/6Break pointy1/2

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Visaya A.Zapp E.
Serwis
  • 2Asy serwisowe0
  • 0Podwójne błędy serwisowe0
  • 71% · 25/35Pierwszy serwis w korcie73% · 27/37
  • 72%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie29%
  • 50% · 5/10Punkty wygrane przy drugim serwisie10% · 1/10
  • 66% · 23/35Punkty wygrane przy serwisie24% · 9/37
  • 83% · 5/6Wygrane gemy serwisowe0% · 0/7
Return
  • 76% · 28/37Punkty wygrane przy returnie34% · 12/35
  • 70% · 19/27Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu28% · 7/25
  • 90% · 9/10Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu50% · 5/10
  • 88%Wykorzystane break pointy50%
  • 7Przełamania serwisu1
Punkty
  • 51Punkty wygrane ogółem21
  • 6Najwięcej punktów z rzędu3
  • 11Najwięcej gemów z rzędu1

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Visaya A. 72%, Zapp E. 29%. To największa różnica w grze w tym meczu.+43 p.p.Visaya A.wygrane przy pierwszym serwisie72%Zapp E.wygrane przy pierwszym serwisie29%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Visaya A.Zapp E.1526Elo14851526Elo na twardej14927–3Ostatnie 102–523Wiek18

Dane meczu

  • Rozpoczęcie13:30 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 10 min