UMPIRY
PL

Arjun Rathi vs Aniketh Venkataraman — M25 Mumbai, runda 16 kwalifikacji

M25 MumbaiRunda 16 kwalifikacjiKwalifikacjeTwardapn, 19 paź · 10:30Zakończony2 h 17 min

W kwalifikacjach turnieju M25 Mumbai na twardej Arjun Rathi wygrywa z rywalem: Aniketh Venkataraman (6–2, 7–6).

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: Arjun Rathi: mecz zakończony w 2 setach (6–2, 7–6).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Rathi A., bez straty seta, z 4 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuRathi A. 4 · Venkataraman A. 2
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieRathi A. 67% · Venkataraman A. 52%
  • Asy serwisoweRathi A. 3 · Venkataraman A. 2

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–0PrzełamanieRathi A. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
  2. Set 14–1Przełamanie powrotneVenkataraman A. · Odrobione przełamanie
  3. Set 16–2SetRathi A. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  4. Set 24–3Przełamanie powrotneVenkataraman A. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisoweRathi A.: serwis stracony 2 razy · Venkataraman A.: serwis stracony 4 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Rathi A.
8/10Venkataraman A.
6/10
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczRathi A.Venkataraman A.
WyrównanaRathi A.Venkataraman…
Dynamika w końcówceRathi A.39
7Ostatnie 12 punktów5
10Ostatnie 3 gemy11
3/6Break pointy2/4

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Rathi A.Venkataraman A.
Serwis
  • 3Asy serwisowe2
  • 4Podwójne błędy serwisowe7
  • 60% · 43/72Pierwszy serwis w korcie59% · 44/75
  • 67%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie52%
  • 45% · 13/29Punkty wygrane przy drugim serwisie42% · 13/31
  • 58% · 42/72Punkty wygrane przy serwisie48% · 36/75
  • 80% · 8/10Wygrane gemy serwisowe60% · 6/10
Return
  • 52% · 39/75Punkty wygrane przy returnie42% · 30/72
  • 48% · 21/44Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu33% · 14/43
  • 58% · 18/31Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu55% · 16/29
  • 57%Wykorzystane break pointy50%
  • 4Przełamania serwisu2
Punkty
  • 81Punkty wygrane ogółem66
  • 9Najwięcej punktów z rzędu5
  • 4Najwięcej gemów z rzędu2

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Rathi A. 67%, Venkataraman A. 52%. To największa różnica w grze w tym meczu.+15 p.p.Rathi A.wygrane przy pierwszym serwisie67%Venkataraman A.wygrane przy pierwszym serwisie52%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Rathi A. 4, Venkataraman A. 7.+3Rathi A.4Venkataraman A.7

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Rathi A.Venkataraman A.1520Elo14571518Elo na twardej14657–3Ostatnie 106–418Wiek20

Dane meczu

  • Rozpoczęcie10:30 (czas lokalny)
  • Czas gry2 h 17 min