UMPIRY
PL

Lily Hutchings vs Alice Gillan — W100 Wrexham, runda 32 kwalifikacji

W100 WrexhamRunda 32 kwalifikacjiKwalifikacjeTwardand, 18 paź · 18:15Zakończony1 h 05 min

W kwalifikacjach turnieju W100 Wrexham na twardej Alice Gillan wygrywa z rywalem: Lily Hutchings (6–3, 6–2).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Gillan A., bez straty seta, z 4 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuGillan A. 4 · Hutchings L. 1
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieGillan A. 66% · Hutchings L. 56%
  • Asy serwisoweGillan A. 2 · Hutchings L. 1

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–4PrzełamanieGillan A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 22–2Przełamanie powrotneHutchings L. · Odrobione przełamanie
  3. Set 22–3PrzełamanieGillan A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweHutchings L.: serwis stracony 4 razy · Gillan A.: serwis stracony raz.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Hutchings L.
4/8Gillan A.
8/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczHutchings L.Gillan A.
WyrównanaHutchings L.Gillan A.
Dynamika w końcówceGillan A.35
4Ostatnie 12 punktów8
2Ostatnie 3 gemy12
1/2Break pointy4/7

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Hutchings L.Gillan A.
Serwis
  • 1Asy serwisowe2
  • 2Podwójne błędy serwisowe1
  • 61% · 27/44Pierwszy serwis w korcie72% · 36/50
  • 56%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie66%
  • 41% · 7/17Punkty wygrane przy drugim serwisie79% · 11/14
  • 50% · 22/44Punkty wygrane przy serwisie70% · 35/50
  • 50% · 4/8Wygrane gemy serwisowe89% · 8/9
Return
  • 30% · 15/50Punkty wygrane przy returnie50% · 22/44
  • 33% · 12/36Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu44% · 12/27
  • 21% · 3/14Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu59% · 10/17
  • 50%Wykorzystane break pointy57%
  • 1Przełamania serwisu4
Punkty
  • 37Punkty wygrane ogółem57
  • 5Najwięcej punktów z rzędu8
  • 1Najwięcej gemów z rzędu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Gillan A. 66%, Hutchings L. 56%. To największa różnica w grze w tym meczu.+10 p.p.Hutchings L.wygrane przy pierwszym serwisie56%Gillan A.wygrane przy pierwszym serwisie66%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Hutchings L.Gillan A.1487Elo15871487Elo na twardej15664–6Ostatnie 103–723Wiek28Kariera: 2 tys. $2026: 1 tys. $NagrodyKariera: 67 tys. $2026: 6 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie18:15 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 05 min