UMPIRY
PL

S D Prajwal Dev vs Thanapet Chanta — M25 Solapur, ćwierćfinał

M25 SolapurĆwierćfinałTwardapt, 16 paź · 09:00Zakończony2 h 08 min

W ćwierćfinale turnieju M25 Solapur na twardej Thanapet Chanta wygrywa z rywalem: S D Prajwal Dev (7–6, 7–6). Thanapet Chanta powiększa przewagę w bezpośrednich pojedynkach: 2–0.

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Chanta T., bez straty seta, z jednym przełamaniem serwisu w każdym secie.

  • Przełamania serwisuChanta T. 2 · Prajwal Dev S. 2
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieChanta T. 66% · Prajwal Dev S. 70%
  • Asy serwisoweChanta T. 4 · Prajwal Dev S. 7

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 13–4Przełamanie powrotnePrajwal Dev S. · Odrobione przełamanie
  2. Set 22–2Przełamanie powrotnePrajwal Dev S. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisowePrajwal Dev S.: serwis stracony 2 razy · Chanta T.: serwis stracony 2 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Prajwal Dev S.
10/12Chanta T.
10/12
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczPrajwal Dev S.Chanta T.
WyrównanaPrajwal Dev…Chanta T.
Dynamika w końcówceChanta T.24
5Ostatnie 12 punktów7
8Ostatnie 3 gemy11
2/2Break pointy2/5

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Prajwal Dev S.Chanta T.
Serwis
  • 7Asy serwisowe4
  • 4Podwójne błędy serwisowe1
  • 62% · 56/90Pierwszy serwis w korcie57% · 47/83
  • 70%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie66%
  • 50% · 17/34Punkty wygrane przy drugim serwisie64% · 23/36
  • 62% · 56/90Punkty wygrane przy serwisie65% · 54/83
  • 83% · 10/12Wygrane gemy serwisowe83% · 10/12
Return
  • 35% · 29/83Punkty wygrane przy returnie38% · 34/90
  • 34% · 16/47Punkty wygrane przy returnie 1. serwisu30% · 17/56
  • 36% · 13/36Punkty wygrane przy returnie 2. serwisu50% · 17/34
  • 100%Wykorzystane break pointy67%
  • 2Przełamania serwisu2
Punkty
  • 85Punkty wygrane ogółem88
  • 4Najwięcej punktów z rzędu5
  • 3Najwięcej gemów z rzędu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Chanta T. 1, Prajwal Dev S. 4. To największa różnica w grze w tym meczu.+3Prajwal Dev S.4Chanta T.1

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Prajwal Dev S.Chanta T.1558Elo16331556Elo na twardej16194–6Ostatnie 108–230Wiek27PraworęcznyGraPraworęcznyKariera: 123 tys. $2026: 12 tys. $NagrodyKariera: 46 tys. $2026: 4 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie09:00 (czas lokalny)
  • Czas gry2 h 08 min