Ruth Roura Llaverias vs Aneta Laboutkova — Mallorca, runda 16 kwalifikacji

MallorcaRunda 16 kwalifikacjiKwalifikacjeTrawand, 11 paź · ~13:00Zakończony1 h 35 min

W kwalifikacjach turnieju Mallorca na trawie Ruth Roura Llaverias wygrywa z rywalem: Aneta Laboutkova (6–0, 7–6).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Roura Llaverias R., bez straty seta.

  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieRoura Llaverias R. 69% · Laboutkova A. 58%
  • Asy serwisoweRoura Llaverias R. 3 · Laboutkova A. 1
  • Podwójne błędy serwisoweRoura Llaverias R. 0 · Laboutkova A. 8

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 12–0PrzełamanieRoura Llaverias R. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 16–0SetRoura Llaverias R. · Przełamanie serwisu i wygrany set

Prawdopodobieństwo zwycięstwa w trakcie meczu

i
100%Roura Llaverias R.
0%Laboutkova A.
Zakończony · 6–0 7–6
1–02–03–04–05–06–01–01–12–12–23–23–34–35–35–45–56–56–67–6S1 · 6–0Set 2 · 7–6Set 1 · 6–0
  1. Przełamanie: Roura Llaverias R.
  2. Przełamanie: Roura Llaverias R.
  3. Przełamanie: Roura Llaverias R.
  4. Wygrany set: Roura Llaverias R.
  5. Przełamanie: Roura Llaverias R.
  6. Wygrany set: Roura Llaverias R.
Ruth Roura LlaveriasAneta Laboutkova
Zapisano w trakcie meczu
Gemy serwisoweRoura Llaverias R.: bez straty serwisu · Laboutkova A.: serwis stracony 4 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Roura Llaverias R.
9/9Laboutkova A.
5/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczRoura Llaverias R.Laboutkova A.
WyrównanaRoura Llav…Laboutkova…
Dynamika w końcówceRoura Llaverias R.47
6Ostatnie 12 punktów6
9Ostatnie 3 gemy9
4/7Break pointy0/3

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Roura Llaverias R.Laboutkova A.
Serwis
  • 3Asy serwisowe1
  • 0Podwójne błędy serwisowe8
  • 61% · 40/66Pierwszy serwis w korcie58% · 36/62
  • 69%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie58%
  • 58% · 15/26Punkty wygrane przy drugim serwisie54% · 14/26
  • 100% · 9/9Wygrane gemy serwisowe56% · 5/9
Return
  • 44% · 27/62Punkty wygrane przy returnie33% · 22/66
  • 43%Wykorzystane break pointy0%
  • 4Przełamania serwisu0

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Roura Llaverias R. 0, Laboutkova A. 8. To największa różnica w grze w tym meczu.+8Roura Llaverias R.0Laboutkova A.8
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Roura Llaverias R. 69%, Laboutkova A. 58%.+11 p.p.Roura Llaverias R.wygrane przy pierwszym serwisie69%Laboutkova A.wygrane przy pierwszym serwisie58%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Roura Llaverias R.Laboutkova A.1608Elo15811500Elo na trawie14966–4Ostatnie 105–520Wiek26Kariera: 66 tys. $2026: 20 tys. $NagrodyKariera: 118 tys. $2026: 35 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie~13:00 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 35 min