Belinda Bencic vs Anastasia Zakharova — Beijing, 1/32 finału

Beijing1/32 finałuTwardasb, 3 paź · ~16:15Zakończony1 h 42 min

W 1/32 finału turnieju Beijing na twardej Belinda Bencic wygrywa z rywalem: Anastasia Zakharova (6–1, 7–6). Wynik jest zgodny z danymi sprzed meczu: Belinda Bencic (nr 12 w rankingu i obrona wyniku z poprzedniej edycji (1/8 finału)).

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: Belinda Bencic: wyrównany fragment gry, a potem odskok (6–1, 7–6).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Bencic B., bez straty seta, z 5 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuBencic B. 5 · Zakharova A. 2
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieBencic B. 67% · Zakharova A. 51%
  • Asy serwisoweBencic B. 4 · Zakharova A. 5

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 11–0PrzełamanieBencic B. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 16–1SetBencic B. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  3. Set 24–4Przełamanie powrotneBencic B. · Odrobione przełamanie
  4. Set 25–5Przełamanie powrotneBencic B. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisoweBencic B.: serwis stracony 2 razy · Zakharova A.: serwis stracony 5 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Bencic B.
7/9Zakharova A.
5/10
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczBencic B.Zakharova A.
WyrównanaBencic B.Zakharova A.
Dynamika w końcówceWyrównana
6Ostatnie 12 punktów6
9Ostatnie 3 gemy6
5/17Break pointy2/2

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Bencic B.Zakharova A.
Serwis
  • 4Asy serwisowe5
  • 3Podwójne błędy serwisowe6
  • 62% · 33/53Pierwszy serwis w korcie68% · 61/90
  • 67%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie51%
  • 65% · 13/20Punkty wygrane przy drugim serwisie48% · 14/29
  • 78% · 7/9Wygrane gemy serwisowe50% · 5/10
Return
  • 50% · 45/90Punkty wygrane przy returnie34% · 18/53
  • 29%Wykorzystane break pointy100%
  • 5Przełamania serwisu2

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Bencic B. 67%, Zakharova A. 51%. To największa różnica w grze w tym meczu.+16 p.p.Bencic B.wygrane przy pierwszym serwisie67%Zakharova A.wygrane przy pierwszym serwisie51%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Bencic B. 3, Zakharova A. 6.+3Bencic B.3Zakharova A.6

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Bencic B.Zakharova A.2050Elo17891905Elo na twardej17035–5Ostatnie 104–629Wiek24PraworęcznaGraPraworęcznaKariera: 17,2 mln $2026: 2,4 mln $NagrodyKariera: 1,9 mln $2026: 730 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie~16:15 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 42 min