Kyoka Okamura vs Emerson Jones — Jingshan Tennis Open - Jingshan, ćwierćfinał

Jingshan Tennis Open - JingshanĆwierćfinałTwardapt, 2 paź · 03:00 UTCZakończony1 h 58 min

W ćwierćfinale turnieju Jingshan Tennis Open - Jingshan na twardej Emerson Jones wygrywa z rywalem: Kyoka Okamura (7–6, 7–6). Wynik jest zgodny z danymi sprzed meczu: Emerson Jones (nr 122 w rankingu). Emerson Jones powiększa przewagę w bezpośrednich pojedynkach: 2–1.

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Jones E., bez straty seta, z 3 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuJones E. 3 · Okamura K. 3
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieJones E. 74% · Okamura K. 55%
  • Asy serwisoweJones E. 3 · Okamura K. 9

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 23–2Przełamanie powrotneJones E. · Odrobione przełamanie
  2. Set 25–5Przełamanie powrotneOkamura K. · Odrobione przełamanie
  3. Set 26–6Przełamanie powrotneOkamura K. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisoweOkamura K.: serwis stracony 3 razy · Jones E.: serwis stracony 3 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Okamura K.
9/12Jones E.
9/12
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczOkamura K.Jones E.
WyrównanaOkamura K.Jones E.
Dynamika w końcówceJones E.10
6Ostatnie 12 punktów6
10Ostatnie 3 gemy6
3/8Break pointy3/9

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Okamura K.Jones E.
Serwis
  • 9Asy serwisowe3
  • 1Podwójne błędy serwisowe3
  • 81% · 73/90Pierwszy serwis w korcie87% · 74/85
  • 55%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie74%
  • 65% · 11/17Punkty wygrane przy drugim serwisie27% · 3/11
  • 75% · 9/12Wygrane gemy serwisowe75% · 9/12
Return
  • 38% · 32/85Punkty wygrane przy returnie43% · 39/90
  • 38%Wykorzystane break pointy33%
  • 3Przełamania serwisu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Jones E. 74%, Okamura K. 55%. To największa różnica w grze w tym meczu.+19 p.p.Okamura K.wygrane przy pierwszym serwisie55%Jones E.wygrane przy pierwszym serwisie74%
Asy serwisoweAsy serwisowe: Okamura K. 9, Jones E. 3.+6Okamura K.9Jones E.3

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Okamura K.Jones E.1648Elo17171597Elo na twardej16488–2Ostatnie 103–730Wiek18PraworęcznaGraPraworęcznaKariera: 515 tys. $2026: 54 tys. $NagrodyKariera: 693 tys. $2026: 388 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie03:00 UTC
  • Czas gry1 h 58 min