Tessa Johanna Brockmann vs Salma Djoubri — W35 Reims, ćwierćfinał

W35 ReimsĆwierćfinałTwardapt, 2 paź · 15:35Zakończony1 h 36 min

W ćwierćfinale turnieju W35 Reims na twardej Salma Djoubri wygrywa z rywalem: Tessa Johanna Brockmann (6–4, 6–3).

Kluczowy kontekst

  • Jak przebiegł mecz: Salma Djoubri: mecz zakończony w 2 setach (6–4, 6–3).

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Djoubri S., bez straty seta.

  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieDjoubri S. 60% · Brockmann T. 45%
  • Asy serwisoweDjoubri S. 0 · Brockmann T. 1
  • Podwójne błędy serwisoweDjoubri S. 12 · Brockmann T. 7

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 11–1Przełamanie powrotneBrockmann T. · Odrobione przełamanie
  2. Set 14–5PrzełamanieDjoubri S. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 20–1PrzełamanieDjoubri S. · Przełamanie serwisu i przewaga co najmniej jednego przełamania
  4. Set 21–3Przełamanie powrotneBrockmann T. · Odrobione przełamanie
  5. Set 23–6SetDjoubri S. · Przełamanie serwisu i wygrany set
Gemy serwisoweBrockmann T.: serwis stracony 7 razy · Djoubri S.: serwis stracony 4 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Brockmann T.
3/10Djoubri S.
5/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczBrockmann T.Djoubri S.
WyrównanaBrockmann T.Djoubri S.
Dynamika w końcówceDjoubri S.21
4Ostatnie 12 punktów8
8Ostatnie 3 gemy11
4/9Break pointy6/8

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Brockmann T.Djoubri S.
Serwis
  • 1Asy serwisowe0
  • 7Podwójne błędy serwisowe12
  • 56% · 31/55Pierwszy serwis w korcie57% · 35/61
  • 45%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie60%
  • 38% · 9/24Punkty wygrane przy drugim serwisie35% · 9/26
  • 30% · 3/10Wygrane gemy serwisowe56% · 5/9
Return
  • 51% · 31/61Punkty wygrane przy returnie56% · 31/55
  • 44%Wykorzystane break pointy78%
  • 4Przełamania serwisu7

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Djoubri S. 60%, Brockmann T. 45%. To największa różnica w grze w tym meczu.+15 p.p.Brockmann T.wygrane przy pierwszym serwisie45%Djoubri S.wygrane przy pierwszym serwisie60%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Brockmann T. 7, Djoubri S. 12.+5Brockmann T.7Djoubri S.12

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Brockmann T.Djoubri S.1633Elo15721545Elo na twardej15466–4Ostatnie 106–420Wiek23PraworęcznaGraPraworęczna

Dane meczu

  • Rozpoczęcie15:35 (czas lokalny)
  • Czas gry1 h 36 min