Lisa Peer vs Alexia Shara Iancu — W15 Varna, runda 16 kwalifikacji

W15 VarnaRunda 16 kwalifikacjiKwalifikacjeMączkapn, 28 wrz · 11:21Zakończony

W kwalifikacjach turnieju W15 Varna na mączce Alexia Shara Iancu wygrywa z rywalem: Lisa Peer (3–6, 6–3, 10–7).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Iancu A., w 3 setach.

  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieIancu A. 57% · Peer L. 70%
  • Asy serwisoweIancu A. 1 · Peer L. 3
  • Podwójne błędy serwisoweIancu A. 5 · Peer L. 8

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 11–1Przełamanie powrotnePeer L. · Odrobione przełamanie
  2. Set 13–1PrzełamaniePeer L. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 23–3Przełamanie powrotneIancu A. · Odrobione przełamanie
  4. Set 23–5PrzełamanieIancu A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisowePeer L.: serwis stracony 3 razy · Iancu A.: serwis stracony 3 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Peer L.
6/9Iancu A.
6/9
Set 1Set 2

Dynamika meczu

Cały meczPeer L.Iancu A.
WyrównanaPeer L.Iancu A.
Dynamika w końcówceIancu A.37
3Ostatnie 12 punktów9
7Ostatnie 3 gemy14
3/8Break pointy2/4

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Peer L.Iancu A.
Serwis
  • 3Asy serwisowe1
  • 8Podwójne błędy serwisowe5
  • 70%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie57%
  • 67% · 6/9Wygrane gemy serwisowe67% · 6/9
Return
  • 38%Wykorzystane break pointy60%
  • 3Przełamania serwisu3

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Peer L. 70%, Iancu A. 57%. To największa różnica w grze w tym meczu.+13 p.p.Peer L.wygrane przy pierwszym serwisie70%Iancu A.wygrane przy pierwszym serwisie57%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Iancu A. 5, Peer L. 8.+3Peer L.8Iancu A.5

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Peer L.Iancu A.1457Elo14821470Elo na mączce14863–7Ostatnie 104–618Wiek20

Dane meczu

  • Rozpoczęcie11:21 (czas lokalny)