Maria Golovina vs Victoria Milovanova — W35 Sharm ElSheikh, półfinał

W35 Sharm ElSheikhPółfinałTwardasb, 26 wrz · 06:35 UTCZakończony4 h 29 min

W półfinale turnieju W35 Sharm ElSheikh na twardej Maria Golovina wygrywa z rywalem: Victoria Milovanova (5–7, 6–4, 7–6).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Golovina M., w 3 setach, z 7 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuGolovina M. 7 · Milovanova V. 7
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieGolovina M. 61% · Milovanova V. 49%
  • Asy serwisoweGolovina M. 1 · Milovanova V. 0

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 22–2Przełamanie powrotneMilovanova V. · Odrobione przełamanie
  2. Set 24–3PrzełamanieGolovina M. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  3. Set 31–1Przełamanie powrotneMilovanova V. · Odrobione przełamanie
  4. Set 33–3Przełamanie powrotneMilovanova V. · Odrobione przełamanie
  5. Set 34–5Przełamanie powrotneGolovina M. · Odrobione przełamanie
Gemy serwisoweGolovina M.: serwis stracony 7 razy · Milovanova V.: serwis stracony 7 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Golovina M.
10/17Milovanova V.
10/17
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczGolovina M.Milovanova V.
WyrównanaGolovina M.Milovanova…
Dynamika w końcówceGolovina M.80
9Ostatnie 12 punktów3
11Ostatnie 3 gemy6
7/13Break pointy7/12

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Golovina M.Milovanova V.
Serwis
  • 1Asy serwisowe0
  • 3Podwójne błędy serwisowe6
  • 61%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie49%
  • 59% · 10/17Wygrane gemy serwisowe59% · 10/17
Return
  • 54%Wykorzystane break pointy58%
  • 7Przełamania serwisu7

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Golovina M. 61%, Milovanova V. 49%. To największa różnica w grze w tym meczu.+12 p.p.Golovina M.wygrane przy pierwszym serwisie61%Milovanova V.wygrane przy pierwszym serwisie49%
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Golovina M. 3, Milovanova V. 6.+3Golovina M.3Milovanova V.6

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Golovina M.Milovanova V.1648Elo16191630Elo na twardej16136–4Ostatnie 108–219Wiek19Kariera: 41 tys. $2026: 19 tys. $NagrodyKariera: 28 tys. $2026: 17 tys. $

Dane meczu

  • Rozpoczęcie06:35 UTC
  • Czas gry4 h 29 min