Oluwaseun Peter Ogunsakin vs Arjun Rathi — M15 Monastir, 1/16 finału

M15 Monastir1/16 finałuTwardaśr, 23 wrz · 09:35Zakończony

W 1/16 finału turnieju M15 Monastir na twardej Oluwaseun Peter Ogunsakin wygrywa z rywalem: Arjun Rathi (6–4, 2–6, 7–5).

Kluczowy kontekst

Jak rozstrzygnął się mecz

Wygenerowano automatycznie

Zwycięzca: Ogunsakin O., w 3 setach, z 6 przełamaniami serwisu.

  • Przełamania serwisuOgunsakin O. 6 · Rathi A. 6
  • Punkty wygrane przy pierwszym serwisieOgunsakin O. 57% · Rathi A. 71%
  • Asy serwisoweOgunsakin O. 0 · Rathi A. 2

Punkty zwrotne

Kiedy mecz się odwrócił
  1. Set 21–3PrzełamanieRathi A. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
  2. Set 22–6SetRathi A. · Przełamanie serwisu i wygrany set
  3. Set 31–2Przełamanie powrotneOgunsakin O. · Odrobione przełamanie
  4. Set 33–4Przełamanie powrotneOgunsakin O. · Odrobione przełamanie
  5. Set 36–5PrzełamanieOgunsakin O. · Przełamanie serwisu bez odpowiedzi rywala
Gemy serwisoweOgunsakin O.: serwis stracony 6 razy · Rathi A.: serwis stracony 6 razy.
  • Wygrany gem serwisowy do 0/15
  • Wygrany gem serwisowy do 30
  • Wygrany gem serwisowy do 40 / równowagi
  • Przełamany serwis
  • Wynik nieznany
Ogunsakin O.
9/15Rathi A.
9/15
Set 1Set 2Set 3

Dynamika meczu

Cały meczOgunsakin O.Rathi A.
WyrównanaOgunsakin O.Rathi A.
Dynamika w końcówceOgunsakin O.66
10Ostatnie 12 punktów2
8Ostatnie 3 gemy5
6/11Break pointy6/14

Przełamanie serwisu

Statystyki meczu

Ogunsakin O.Rathi A.
Serwis
  • 0Asy serwisowe2
  • 8Podwójne błędy serwisowe0
  • 57%Punkty wygrane przy pierwszym serwisie71%
  • 60% · 9/15Wygrane gemy serwisowe60% · 9/15
Return
  • 50%Wykorzystane break pointy27%
  • 6Przełamania serwisu6

Serwis i return

Kluczowe różnice w grze
Podwójne błędy serwisowePodwójne błędy serwisowe: Rathi A. 0, Ogunsakin O. 8. To największa różnica w grze w tym meczu.+8Ogunsakin O.8Rathi A.0
Punkty przy pierwszym serwisiePunkty wygrane przy pierwszym serwisie: Rathi A. 71%, Ogunsakin O. 57%.+14 p.p.Ogunsakin O.wygrane przy pierwszym serwisie57%Rathi A.wygrane przy pierwszym serwisie71%

Drabinka

Profil pojedynku

Przed meczem
Ogunsakin O.Rathi A.1483Elo15161484Elo na twardej15144–6Ostatnie 108–217Wiek18

Dane meczu

  • Rozpoczęcie09:35 (czas lokalny)